• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ISUZU iz bıraka bıraka Avrupa’da yol alıyor…

5 Temmuz 2017
ISUZU iz bıraka bıraka Avrupa’da yol alıyor…

‘Avrupa’nın En Konforlu Otobüsü’ ISUZU Citiport ve 9,5 metrelik Citibus, 100 gün sürecek ‘Euro Tour 2017’ yolculuğuna çıktı. 15 ülkeyi kapsayan turun Litvanya etabında da, ISUZU’nun kentiçi starlarına ilgi son derece yoğundu…

KÜÇÜK otobüsün ihracat şampiyonu Anadolu ISUZU, dış pazardaki etkinliğini daha da artırmak için girişimlerini yoğunlaştırıyor. Otomotivin dev şirketi, bu kapsamda iç ve dış pazarda yoğun ilgi gören ‘Avrupa Ödüllü’ 12 metrelik Citiport ve 9,5 metrelik Citibus araçlarını Isuzu ‘Euro Tour 2017’ kapsamında Avrupa yolculuğuna çıkardı. 100 günde 20 bin kilometre ve 8 ülke hedefiyle yola çıkan; ancak yoğun talep üzerine ülke ziyaret sayısını 15’e çıkaran Anadolu Isuzu, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Slovakya ve Polonya’nın ardından  Litvanya’yı ziyaret etti.

Türk, Litvanyalı ve Avrupa’nın farklı ülkelerinden gelen basın mensuplarıyla gerçekleşen toplantıda, Litvanya Isuzu distribütörü UAB Salociai Ir Partneriai 10 yıllık işbirliktelikleri anısına Litvanya’daki müşterileri “Salcininku Autobusu Parkas” ve “Jurbarko Autobusu Parkas”’a plaketlerini takdim etti.

Toplantıda bir konuşma yapan Anadolu Isuzu ihracat direktörü Hakan Kefoğlu, “Sizlerle, Isuzu Euro Tour 2017’nin 7’inci durağı olan Litvanya’da buluşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Türkiye’den tüm dünyaya ihraç ettiğimiz otobüslerimizi Isuzu Euro Tour 2017 kapsamında 15 ülkede tanıtmaktan onur duyuyoruz. Hedefimiz; Citiport ve Citibus araçlarımızla, binlerce kilometre yol yaparak, ihracat şampiyonu olan otobüslerimizi 15 ülkede tanıtmak. Turumuzun Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Slovakya, Polonya ve bugün Litvanya ayağını tamamladık. Gittiğimiz her ülkede müşterimiz olan belediyeleri ziyaret ediyor, otobüslerimiz hakkında bilgi veriyor ve test sürüşü imkanı tanıyoruz” dedi.

Ödüllü Citiport, pist performansıyla göz doldurdu

Litvanya’da kurduğu özel test parkurunda Citiport ve Citibus demo araçlarıyla test sürüşü organize eden Anadolu Isuzu, geçtiğimiz dönemde Vilnius Belediyesi’nden 76 adet Isuzu Citibus siparişi almıştı. Bugüne kadar Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde 1000’in üzerinde Turquoise ve 300’ün üzerinde Citibus satışı gerçekleştiren Anadolu Isuzu, Euro Tour 2017 kapsamında Litvanya’dan sonra Letonya, Estonya, Ukrayna, Almanya, Fransa, İspanya, Slovenya ve Sırbistan gibi ülkeleri ziyaret edecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."