• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

‘ISUZU D-MAX’ tutkunları Manisa’da bir araya geldi

17 Ekim 2016
‘ISUZU D-MAX’ tutkunları Manisa’da bir araya geldi

ISUZU’nun efsane pick-up’ı D-Max, özellikle Anadolu ISUZU tarafından Türkiye’de üretildikten sonra ciddi satış rakamlarına ulaştı. D-Max’e sahip olmayı bir ayrıcalık olarak gören tutkunlar, Manisa’da buluştu.

TÜRKİYE otomotivinin güçlü aktörlerinden Anadolu ISUZU’nun geleneksel hale gelen “Isuzu D-Max Buluşması”nın üçüncüsü, Manisa Salihli’de gerçekleşti.

8 Ekim 2016 tarihinde Anadolu Isuzu Salihli Yetkili Araç Satış Bayi Yükseliş’in katkılarıyla gerçekleştirilen buluşmada bir araya gelen D-Max tutkunları, hem eğitim hem de sürüş keyfini birlikte yaşadılar. Program, 70’i aşkın D-Max pick-up kullancısının ev sahibi Yükseliş Plaza’da buluşmasıyla başladı.

D-Max sahiplerine  profesyonel eğitmenler tarafından “Güvenli ve Verimli Sürüş Teknikleri” eğitimi verildi. Eğitimin ardından Yükseliş Plaza’dan yola çıkan 70 araçlık D-Max konvoyu off-road  ve asfalt parkurlarını tamamladı.

Zorlu arazi koşullarında sergilediği üstün özellikleriyle dünya çapında üne sahip olan Isuzu D-Max, Salihli’de gövde gösterisine dönüşen bu unutulmaz aktiviteyle D-Max tutkunlarının gönlünü bir kez daha feth etti.

Yüksek hızlanma kabiliyeti, üstün güvenlik sistemi, 163PS/400Nm/1400-2000rpm düz tork sağlayan çift turbo beslemeli ve 2,5 litrelik güçlü motoruyla Isuzu D-Max hafta içi güçlü bir iş ortağı hafta sonu ise çok keyifli bir gezi aracı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."