• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ISUZU, Çorlu’daki yükselişini sürdürüyor

6 Haziran 2017
ISUZU, Çorlu’daki yükselişini sürdürüyor

Anadolu ISUZU’nun Çorlu’daki kalesi Aksu Otomotiv, daha donanımlı yeni servis binasına taşındı. Açılış etkinliği kapsamında ÇETAŞ tarafından Çorlu Elbirlik Kooperatifi’ne 17, Muratlı Kooperatifi’ne ise 11 adet ISUZU Novociti teslimatı da yapıldı…

TÜRKİYE otomotivinin ihracat lideri dev kuruluşu Anadolu ISUZU, Trakya ve Türkiye’nin önemli sanayi merkezlerinden Çorlu’daki etkinliğini her geçen gün daha da artırıyor. Şirketin Çorlu’daki başarısında, hiç kuşkusuz ISUZU marka araçlara kusursuz servis hizmeti veren Aksu Otomotiv’in payı da çok büyük.

Genel Koordinatörlüğünü Osman  Balkabağı’nın yaptığı Aksu Otomotiv, önceki hafta yeni servis binasına taşındı.

Daha geniş, daha donanımlı ve ulaşımı daha kolay bir noktada olan yeni servisin açılışı dolayısıyla, görkemli bir tören düzenlendi.

Törende konuşan Anadolu ISUZU Satış Direktörü Tunç Karabulut, Osman Balkabağı’nın ISUZU’nun bölgedeki başarısında önemli bir rol oynadığını ifade ederek, “Çok iyi araçlar üretebilirsiniz; ancak önemli olan bu araçlara en hızlı ve en sağlıklı şekilde servis hizmeti verebilmektir. İşte Aksu Otomotiv’in yaptığı da bu… Tabii bunun sonucu olarak da Çorlu’daki büyümemizi sürdürüyoruz. Yeni servisin bölgedeki tüm müşterilerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Gösterilen ilgiye ve açılışa katılanlara teşekkür eden Osman Balkabağı da, ISUZU’nun mükemmel araçlarına servis hizmeti vermenin gururunu yaşadıklarını söyledi.

Bu arada, açılış etkinliği kapsamında araç teslimatları da gerçekleştirildi. ÇETAŞ’ın Çorlu Elbirlik Kooperatifi’ne sattığı 17 adet, Muratlı Kooperatifi’ne ise sattığı 11 adet ISUZU Novociti’nun teslimatı, kurbanlar kesilerek gerçekleştirildi.

Çorlu’da düzenlenen servis açılışı ve araç teslimat törenine; Anadolu ISUZU Satış Direktörü Tunç Karabulut, eski Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay,

ÇETAŞ Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Serkan Bayrak, Aksu Otomotiv Genel Koordinatörü Osman Balkabağı, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan ile Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Abdullah Baş katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."