• Dolar Alış / Satış: 3.928 / 3.935
  • Euro Alış / Satış: 4.822 / 4.831
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ISUZU, ‘Amerikan Iletişim Profesyonelleri Ligi’nden 7 ödülle döndü

9 Ağustos 2016
ISUZU, ‘Amerikan Iletişim Profesyonelleri Ligi’nden 7 ödülle döndü

Citiport ile ülkemize ‘Avrupa’nın “En Konforlu ve Ergonomik Otobüsü” ödülünü kazandıran Anadolu Isuzu, “2015 Faaliyet Raporu” ile ilk defa katıldığı Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi’nde de yedi ödül birden aldı

2004-2014 arasında peş peşe 10 yıl küçük otobüs ihracat lideri olan Anadolu ISUZU, global çapta elde edilen ödüllere 7 tanesini daha ekledi. Şirket, “2015 Faaliyet Raporu” ile ilk defa katıldığı Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi’nde de yedi ödül birden aldı.

Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (League of American Communications Professionals-LACP) tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve uluslararası ölçekte “En İyi Faaliyet Raporlarının” belirlendiği yarışmaya, bu yıl başta ABD ve Avrupa olmak üzere, 25 ülkeden 1.000’e yakın şirket başvuru yaptı.

Bu alandaki en geniş kapsamlı yarışmada, basılı raporlar arasında Anadolu Isuzu Faaliyet Raporu, otomotiv kategorisinde dünyanın “En İyi Faaliyet Raporu” seçilerek “Platin” ödül kazandı. Dijital raporlar arasında ise Anadolu Isuzu, Daimler AG ve BMW Group’un ardından üçüncü olarak “Gümüş” ödülün sahibi oldu.

Jüri değerlendirmesinde 100 üzerinden 99 puan alan faaliyet raporu ile Anadolu Isuzu, genel dünya sıralamasında 29’uncu, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinde ise 16’ncı olarak önemli bir başarıya imza attı. Bu başarılara ek olarak; finansal raporlar kategorisinde Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesinin “En İyi Finans Raporu “seçilerek “Platin” ödül, dünya çapında ise dördüncü olarak “Bronz” ödül sahibi olan Anadolu Isuzu 2015 Faaliyet Raporu aynı zamanda “Türkiye’nin en iyi 25 Faaliyet Raporu” arasında yer aldı.

Anadolu Isuzu, küçük otobüs grubunda ürettiği araçları, çoğunluğu Avrupa Birliği üyesi olan 27 ülkeye ihraç ediyor. 900’e yakın çalışanıyla ülekimizin istihdamına da önemli katkılarda bulunan firmanın, “ISO 9001-2008 Kalite Belgesi” ve “ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistem Belgesi” bulunuyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."