• Dolar Alış / Satış: 4.465 / 4.473
  • Euro Alış / Satış: 5.267 / 5.277
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İŞTE EN GÜZEL SÜNNET ARABASI

14 Ağustos 2017
İŞTE EN GÜZEL SÜNNET ARABASI

KONYA’nın Selçuklu ilçesinde yaşayan Mehmet Tunç, otobüsleri çok seven 6 yaşındaki oğlu Hüseyin’in sünnetinde sürpriz yapmak istedi.

Oğlu için maket otobüs yapan baba Tunç, 10 gün önce de şehirlerarası yolcu taşıma firmasından yolcu otobüsünü sünnet arabası yapmak için yardım istedi.

Firma yetkilileri ise 6 yaşındaki Hüseyin’i mutlu etmek için bir otobüsü sünnet arabası olarak hazırlattı. Balon ve kurdelelerle süslenen yolcu otobüsüne binen Tunç, büyük mutluluk yaşadı.

Otobüs firmasının yetkisi Umut Özcan, gazetecilere yaptığı açıklamada, ailenin kendilerine attığı maille harekete geçtiklerini söyledi.

Hüseyin’in otobüs tutkusu olduğunu öğrendiklerinde, sürpriz yapmaya karar verdiklerini anlatan Özcan, “Biz de çocuğun sevineceğini düşündük ve böyle bir sürpriz yapmak istedik.

Seferlere çıkan otobüsümüzü sünnet arabası gibi süsleterek Hüseyin’in düğününe tahsis ettik. Ailesinin de haberi yoktu.

Belki de ‘Firma yetkilileri umursamaz’ diye düşündü. Otobüsümüz bugün 15.00’te seferi vardı ama 6 yaşındaki çocuğu mutlu etmeyi tercih ettik.” dedi.

Babası Mehmet Tunç ise böyle bir sürpriz beklemediğini ve evinin önünde süslenmiş yolcu otobüsü gördüğünde büyük heyecan yaşadığını söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN