17:45:31
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İstanbul VIP, VITO’dan şaşmıyor

10 Ocak 2017
İstanbul VIP, VITO’dan şaşmıyor

http://somethingdashing.com/?pp_route=/image-resize TURİZM taşımacılığının kurumsal ve güçlü markası İstanbul VIP, filosundaki Mercedes-Benz Vito sayısını, son yaptığı 5 adetlik yatarımla daha da artırdı.

http://therealestatevision.com/category/

http://bluelineproducts.com/2013/11/21/lindon-ut-fat-burning-exercises-draper-ut/ Şirket, bu alımda iş ortağı olarak Mercedes-Benz Türk’ün başarılı bayi Hassoy Motorlu Vasıtalar’ı tercih etti. Araçları teslim alan İstanbul VIP sahibi Hasan Özgün, firmasıyla ilgili olarak şunları söyledi:

Buy Adipex Canada Online

http://zbrushguides.com/c4p_log/log-1345/ “2000 yılından beri, en modern Vip tasarımlı araçlarımız, profesyonel şoförlerimiz ve rehberleri ile başta İstanbul, Bursa, Yalova, Sapanca, Abant, Antalya, İzmir, Trabzon ve Rize olmak üzere Türkiye’nin her yerinde havalimanı transferleri, uçak biletleri, şehir ve kültür turları, otel rezervasyonları, konferans ve iş gezileri hizmeti veriyoruz.

http://africaontheblog.org/our-bloggers/minda-magero/amp/

Özellikle Ortadoğu ülkelerinden getirmiş olduğumuz müşterilerimizle, ülke turizmine önemli katkılarda bulunuyoruz. 40’ı aşkın VIP aracımızla ülkemize getirdiğimiz turistlere hizmet ediyoruz. Gelen turistlerin İstanbul Vip’i tercih etme sebeplerinin başın da araçların son model ve çok lüks olmasıdır.

http://newportmanners.com/faq/newport-wedding-dresses/ Bunun yanında kendi alanında son derece deneyimli olan bir çalışan kadromuzun olması da bizi bir adım öne çıkarıyor”…

http://salmosca.com/portfolio/very-cool/

Hassoy Motorlu Vasıtalar Otobüs Satış Müdürü Selim Saral da, Mercedes-Benz markasını ve bayi olarak da kendilerini seçtiği için İstanbul Vip Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özgün’e teşekkür ederek, karşılıklı işbirliğinin önümüzdeki süreçte de devam edeceğini söyledi.

Phentermine Order Online Reviews

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."
http://marshallstrawberry.com/shop.html Buy Phentermine In Canada Online