• Dolar Alış / Satış: 3.928 / 3.935
  • Euro Alış / Satış: 4.822 / 4.831
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İSTAB, Vali Vasip Şahin ile esnafın sorunlarını görüştü

13 Haziran 2017
İSTAB, Vali Vasip Şahin ile esnafın sorunlarını görüştü

SERVİS taşımacılarının güçlü sivil toplum örgütü İstanbul Taşımacılar Birliği Derneği (İSTAB), esnafın sıkıntılarını çözmek için yoğun ve etkili girişimlerini sürdürüyor. Dernek yönetimi, bu girişimler kapsamında geçtiğimiz günlerde İstanbul Valisi Vasip Şahin’i makamında ziyaret etti.

Başkan Yardımcıları Aziz Baş ve Celal Kalkan ile Yönetim Kurulu Üyesi Dursun Ali Camadan’dan oluşan İSTAB heyeti, Vali Şahin tarafından son derece sıcak karşılandı. Aziz Baş ve Celal Kalkan; ziyarette İstanbul’da 50 bin kişinin doğrudan ya da dolaylı olarak istihdam edildiği servis sektörünün sorunları ve çözüm önerileri Vali Şahin’e anlatıldı. Vali Şahin de, servis sektörünün önemine dikkat çekerek, karşılıklı diyalog yoluyla tüm sorunları birlikte çözebileceklerini dile getirdi.

İSTAB heyeti de Vali Vasip Şahin’e gösterdiği sıcak ilgiden dolayı teşekkür ederek, İstanbul ulaşımına ve ülke ekonomisine daha fazla katkıda bulunma arzusunda olduklarını ifade etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."