• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İSTAB üyelerine, İTO’ya üyelik sertifikası verildi

18 Nisan 2017
İSTAB üyelerine, İTO’ya üyelik sertifikası verildi

İSTAB eski Başkanı ve İTO Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Orduhan, şehir içi yolcu taşımacılığı ve servis sektörünün üyelerini Cemile Sultan Korusu’nda bir araya getirdi. Orduhan etkinliğe katılan yaklaşık 500 kişiye İTO’nun prestij projesi kapsamında “İTO Üyelik Sertifikası” takdim etti.

Törende İSTAB’ın üyeleri de sertifika alan firmalar arasındaydı. Törene İSTAB Başkanı Ahmet Karakış, İTO 22-Şehiriçi Yolcu Taşımacılığı Komite Başkanı Turgay Gül ve İSTAB Yönetim Kurulu üyeleri yanısıra eski Başkanlar Levent Birant ve Ali Bayraktaroğlu da katıldı.

Törende konuşan Orduhan, servis sektörünün plaka tahdidi talebinden vaz geçmediğini ifade ederek, “Plaka tahdidinin İstanbul’da da olmasıyla ilgili mücadeleden hiç birimiz vazgeçmedik

Şu an gelinen noktayı bugüne kadar söyleyegeldiğimiz bazı şeylerin daha düzenli, daha disiplinli olmasını düşünerek kabullendik. Ama bir sonraki etapta tahdide doğru ihmal etmeden yürümeliyiz” dedi.

İSTAB Başkanı Ahmet Karakış ise plaka tahdidi konusunda ısrarcı olunacağının altını çizdi. Tahdit konusunda sorunun çözüleceğine inandıklarını dile getiren Karakış “32 ilde uygulanan bir tahdit var. Bu sayı giderek de artıyor.

Dolayısıyla hiçbir şey bitmiş değil. Bu defter kapandı gibi gözükse de hiçbir şekilde umutsuzluğa kapılmayalım. Biz inanıyorsak ve biz haklıysak mücadelemizi vermeye devam edeceğiz. Bu gün sonuca gidemedik ama yarın sonuca gideceğiz. Başka bir doğru da yok, dolayısıyla biz haklılığımızı Cumhurbaşkanımıza ve Büyükşehir Belediyesi’nin bürokratlarına tekrar anlatacağız. Bir gün İstanbul ‘da faaliyet gösteren firmaların da araçları tahditli olacak” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."