• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İSTAB kazandırmaya devam ediyor

26 Aralık 2017
İSTAB kazandırmaya devam ediyor

Özel işbirlikleriyle üyelerinin yaşamını kolaylaştıran İSTAB, Ford Otosan ile de uzun soluklu, ‘KAZANDIRAN’ bir çalışma yürütüyor. Ford’un ev sahipliğindeki yemekli buluşmada,  İTO Başkanı İbrahim Çağlar da anıldı.

DENİZ ulaşımında İDO ile, lastikte Pirelli ile ve daha pekçok alanda özel işbirlikleri gerçekleştiren İstanbul Taşımacılar Birliği Derneği (İSTAB), Transit modeli ile servis pazarının önemli aktörleri arasında yer alan Ford Otosan ile de başarılı bir çalışma yürütüyor. İşbirliği çerçevesinde, Türkiye’nin en büyük Ford Plazası olan Atılgan Otomotiv, geçiğimiz hafta İSTAB yönetimi ve üyelerini yemekli bir toplantıda ağırladı. Yemekte, Ford Otosan’ın öğrenci ve personel taşımacılığına uygun üretilen Transit modellerinin tanıtımı yapıldı.

 

Merhum İbrahim Çağlar anıldı

Toplantının açılış konuşmasını yapan İSTAB Başkanı Ahmet Karakış, hayatını kaybeden İTO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar’ı anarak sözlerine başladı.

Başkan Ahmet Karakış, “İTO Başkanımız, çalışkanlığı, yenilikçiliği, vizyonerliği, yardımseverliği, mütevaziliği ile ülkemize ve iş dünyamıza büyük hizmetlerde bulunmuş, büyük başarılara imza atmış, gerçekten hem vatan sevgisine, hem ülkemizin bir adım daha ileri gitmesine olan gayretine şahit olduğumuz çok değerli bir insandı. İTO Yönetim Kurulu Başkanlığı görevi boyunca sektörümüze de verdiği önemli katkılar hiç şüphesiz unutulmayacak.

Sektörümüzün yaşadığı sıkıntılarda kapısını her çaldığımızda her zaman umudumuzu artırdı, bizlere destek verdi, etkinliklerimizde yanımızda oldu. Bizim için bir ağabeydi.

Tüm yönetim kurulu arkadaşlarım ve üyelerimiz adına, İTO camiamıza, sektörümüze, bütün iş dünyamıza, yakınlarına, mesai arkadaşlarına ve ailesine başı sağlığı ve sabır diliyorum. Değerli büyüğümüz, çok sevdiğimiz saydığımız abimiz Merhum İbrahim Çağlar’ı hiçbir zaman unutmayacağız” dedi.

Karakış konuşmasında servis taşımacılığı yönerge ve yönetmeliğindeki son gelişmeler hakkında da bilgi verirken, Ford ile yapılan çalışmanın başarılı, uzun soluklu ve hayırlı olmasını temenni etti.

Tanıtım toplantısına; İSTAB Başkanı Ahmet Karakış ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İTO Yönetim Kurulu Üyesi ve İSTAB  Eski Başkanı Hakan Orduhan, Ford Otosan Satış ve Pazarlama Müdürü Murat Erem, Ticari Araç Satış Müdürü Murat Kılıç, Üst Yapılı Araçlar Müdürü Okyay Sönmez, Ticari Araç Bölge Müdürü Hakan Turhan, Atılgan Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Salih Sami Atılgan’ın yanı sıra çok sayıda İSTAB üyesi katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."