• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İSTAB ikili anlaşmalarla esnafını rahatlatıyor…

14 Kasım 2017
İSTAB ikili anlaşmalarla esnafını rahatlatıyor…

İDO ile yapılan anlaşmayla servisçilerin iki yaka arasında daha ucuz ve öncelikli hizmet almasını sağlayan İstanbul Taşımacılar Birliği Derneği (İSTAB), lastik konusunda da Pirelli ile işbirliği yapıyor. Tarafların yakınlaşması, İSTAB Yönetim Kurulu üyeleri ve Pirelli yöneticilerinin Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleştirdiği dostluk yemeği ile bir adım daha öteye taşındı.

Yemeğe, İSTAB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Karakış ve Yönetim Kurulu üyeleri, Pirelli Otomobil Lastikleri A.Ş. CEO’su Gian Paolo Gatti Comini, Pirelli Türkiye Satış Müdürü Emre Özdemir, Pazarlama Müdürü İpek Onaran,  Pazar Kalite ve Eğitim Müdürü Oktay  Ginalli ve İstanbul genelinde faaliyet gösteren Pirelli bayileri katıldı.

Toplantıda kış sezonu öncesi kış ve dört mevsim lastikleri ile ilgili ihtiyaçlar değerlendirildi. İSTAB ile işbirliklerinin önemli olduğunu belirten CEO Gian Paolo Gatti Comini, “Sizler hergün yaklaşık 60 bin araç ile yaklaşık 4,5 milyon personeli ve öğrenciyi İstanbul’un kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına her türlü hava şartlarında taşıyorsunuz.

Araç lastikleriniz de bu hizmetin önemli bir parçası.

Bizler doğru lastiği İSTAB üyelerine önererek, daha güvenli ve konforlu hizmet vermelerine katkı sağlayacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."