• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İSTAB, Arvento’nun yeni yazılımı hakkında üyelerini bilgilendirdi

6 Aralık 2016
İSTAB, Arvento’nun yeni yazılımı hakkında üyelerini bilgilendirdi

SERVİS taşımacılarının güçlü sivil kuruluşu İstanbul Taşımacılar Birliği Derneği (İSTAB), ARVENTO Araç Takip Sistemleri’nin yeni yazılımını taşımacıların hizmetine sundu. Sistem; geçtiğimiz hafta Başkan Ahmet Karakış, dernek yöneticileri ve üyelerin hazır bulunduğu bir toplantıda tanıtıldı.

İSTAB’a özel geliştirilen ARVENTO Araç Takip Sistemleri’nin Kozyatağı Hilton’daki eğitim toplantısına, üyeler yoğun ilgi gösterdi.

Yazılım ekibi tarafından tanıtımın yapıldığı toplantıya, Arvento Mobil Sistemler A.Ş. Satış ve Pazarlama Sorumlusu Genel Müdür Yardımcısı Cem Devrim, Marmara Bölgesi Satış Müdürü Çiğdem Günday ve Marmara Bölgesi Satış Yöneticisi Halit Eskihisarlı katıldı.

Eğitim toplantısında konuşan İSTAB Başkanı Karakış, okul ve personel servis taşımacılığı sektöründeki araç takiplerinde, sektörün gelişimine büyük katkı sağlayan ARVENTO’ya teşekkür ederek, “Yenilenen ARVENTO İSTAB yazılımının sektörel ihtiyaçlarımızı karşılamamıza çok daha faydalı olacağını düşünüyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."