• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

IPRU’yu desteğimizle daha da büyütmeliyiz

14 Kasım 2017
IPRU’yu desteğimizle daha da büyütmeliyiz

GEÇEN hafta TTDER olarak bizim de üye olduğumuz Uluslararası Karayolu Yolcu Taşımacıları Birliği’nin (IPRU) 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na; yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte katıldık. Öncelikle şunu belirtmek isterim, böyle önemli bir uluslararası kuruluşun merkezinin ve yönetiminin Türkiye’de olması bizi ayrıca gururlandırıyor. Elbette IPRU’dan beklentiler hayli yüksek. Global alanda daha büyük işler yapılsın isteniyor, ancak bu işler zaman alan işler…

Nitekim dostumuz IPRU’nun değerli Genel Başkanı Fatih Tamay da, birliğin vizyoner yapısına dikkat çekerek ‘Uzun ince bir yoldayız’ dedi. Ben profesyonel iş yaşamında büyük işlere imzasını atan Fatih Tamay’ın, IPRU’da da önemli icraatlar gerçekleştireceğine inanıyorum. Tabii başarı için hepimizin IPRU’ya daha fazla destek vermesi gerekiyor. Üye bir dernek olarak, kongreye katılan hükümet ve bakanlık yetkililerine teşekkür ediyorum.

Hani hep birlik ve beraberlikten söz ediyoruz ya; TOBB Sektör Meclisi gibi, IPRU gibi çatı kuruluşlarımızın kıymetini iyi bilmemiz gerekiyor. Ayırımsız tüm karayolu yolcu taşımacılarımız, aynı havayı soluyor, aynı heyecanı yaşıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."