• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

IPRU ‘GLOBAL’ FUARIN NABZINI TUTTU

1 Kasım 2017
IPRU ‘GLOBAL’ FUARIN NABZINI TUTTU

Fatih Tamay Başkanlığındaki IPRU heyeti, otobüsün kalbinin attığı Busworld Kortrijk’a incelemelerde bulundu… Otobüslerle ilgili son teknoloji ve uygulamaları yakından inceleyen heyet, yerli üreticilerimizi de tek tek ziyaret etti.

TÜRKİYE merkezli ilk ve tek global örgütümüz olan ‘Uluslararası Karayolu Yolcu Taşımacılığı Birliği (IPRU), otobüs dünyası ile ilgili son ürün ve teknolojilerin sergilendiği Busworld Kortrijk 2017 Fuarı’na çıkarma yaptı.

Genel Başkan Fatih Tamay, Genel Başkan Yardımcısı Augustin Hagiu ve Uluslararasi İlişkiler Uzmanı Koray Bildik’ten oluşan IPRU heyeti, başta yerli firmalarımız olmak üzere tüm otobüs üreticilerinin stantlarını tek tek gezerek, yeni modeller hakkında yetkililerden bilgiler aldı. Birçok yan sanayiciyi de ziyaret eden heyet, bir birleriyle yarışan akıllı teknolojileri yakından inceleme fırsatı buldu. Fuarda gazetemize kısa bir açıklamada bulunan IPRU Genel Başkanı Fatih Tamay, şunları söyledi: “Türkiye otobüste rol model bir ülke… Bunun bir sonucu olarak karayolu yolcu taşımacılarının yegane örgütü IPRU, Türkiye’de kurulmuştur. Biz artık otobüsle ilgili bir merkez konumundayız. Dolayısıyla sektörle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Fuara da bu anlayış çerçevesinde geldik. Çok verimli ziyaretlerimiz oldu”.

Gazetemiz aracılığıyla tüm karayolu yolcu taşımacılarını 8 Kasım tarihinde TÜYAP’ta yapılacak IPRU 2, Olağan Genel Kurulu’na davet eden Tamay, hükümetin verdiği destekle kongreden daha da güçlenerek çıkacaklarını söyledi…

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."