• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

INOVA, OTOBÜSÇÜNÜN MABEDİ İSTANBUL OTOGARI’NDA ŞUBE AÇTI

2 Ocak 2017
INOVA, OTOBÜSÇÜNÜN MABEDİ İSTANBUL OTOGARI’NDA ŞUBE AÇTI

AMAÇ: Yerinde hızlı hizmet

GLOBAL koltuk üreticimiz INOVA, özellikle 2+1 dönüşümü sonrası şehirlerarası otobüs sektörünün en önemli iş ortaklarından birisi haline geldi. Her türlü etkinlikte sektörün yanında olmaya büyük özen gösteren şirket, müşterilerine daha hızlı ve daha kesintisiz hizmet verebilmek amacıyla İstanbul Otogarı’nda ‘INOVA Bölge Bayi’ adıyla bir şube açtı. İstanbul Otogarındaki şube, 2+1 koltuk satışının yanı sıra satış sonrası servis hizmeti de verecek.

INOVA Koltuk, yeni açtığı İstanbul şubesinin Genel Müdürlüğüne ise Birol Özgünay’ı getirdi. Şubenin İstanbul’da önemli bir açığı kapatacağını dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı, “Bu sektör için, vakit nakittir… Dolayısıyla otobüsçü yerinde ve seri hizmet almak ister.

Biz de bu realiteden hareketle, Büyük İstanbul Otogarı’nda yeni şubemizi açtık. Otogar şubemizde sadece piyasaya yaptığımız 2+1 otobüslere servis ve yedek parça hizmeti vereceğiz” diye konuştu.

 

INOVA Koltuk Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Necipoğlu’nun da hazır bulunduğu açılışın ilk ziyaretçileri arasında şu isimler yer aldı: SIMROLL Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aydın, Genel Müdür Nazmi Kalkar, Neta Satış Müdürü Derviş Gedikoğlu ve Sinan Elektronik sahibi Sinan Sağlık…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."