• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

INOVA Koltuk, Hintli AUTOFIT ile partnerlik sözleşmesi imzaladı

14 Kasım 2017
INOVA Koltuk, Hintli AUTOFIT ile partnerlik sözleşmesi imzaladı

Araç koltuğundaki global markamız INOVA, Busworld Kortrijk Fuarı’nda Hindistan’ın en büyük koltuk ve tekerlek takımı tedarikçilerinden AUTOFIT Private şirketi ile kapsamlı bir işbirliği protokolü imzaladı. INOVA, bu anlaşmayla Hindistan’a önemli oranda araç koltuğu ihracatı gerçekleştirecek.

TÜRKİYE’deki pazar payını her geçen gün artıran INOVA Koltuk, diğer taraftan da global arenada önemli işlere imzasını atıyor.

İhracatıyla ülkemize katma değer sağlayan ve bunun karşılığını da ödüllerle alan INOVA, son olarak Hindistan’ın en önemli koltuk ve tekerlek tedarikçilerinden birisi olan AUTOFIT Private LTD Şirketi ile kapsamlı bir anlaşma yaptı.

Busworld Kortrijk Fuarı’nda imzalanan protokol ile INOVA; AUTOFIT firması üzerinden Hindistan’a önemli oranda koltuk ihracatı gerçekleştirecek.

Hintli şirket adına protokolü imzalayan Yönetim Kurulu Başkan Vekili Satish Parker, uzun araştırmalar sonucunda iş ortağı olarak INOVA’yı seçtiklerini belirterek, bu anlaşmayla hem iş hacimlerinin hem de üretim kalitelerinin artacağını söyledi.

INOVA adına sözleşmeyi imzalayan Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı da, “İhracatımızla ülkemize döviz kazandırmanın gururunu yaşıyoruz.

Global fuarlara katılma nedenlerimizin başında, yeni ihracat pazarları oluşturmak. Bu yıl da, çok sayıda önemli görüşmelerimiz oldu. Bir de somut bir anlaşmaya imza attık. Protokolkapsamında Hindistan’a iş ortağımız AUTOFIT Private şirketi üzerine önemli oranda koltuk ihracatı gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

 

Hintli AUTOFIT kimdir?

AUTOFIT, 1985 yılında Hero MotoCorp’a (eski adı Hero Honda Motors Limited) koltuk takımı ve tekerlek takımı tedarikçisi olarak kurulmuş.

Bugün Kuzey ve Batı Hindistan’da 4 üretim birimi bulunan Autofit, Off-Road Araçlar için ortaya çıkan Oturma Çözümleri sağlayıcısı olarak yılda 4 milyonu aşkın İki Tekerlekli Koltuk ve 11 Milyon Tekerlek Montajı üretiyor. Autofit, Hindistan’daki en büyük Çift-Wheeler Koltuk Üreticisi olarak da biliniyor. Şirketin istihdam ettiği insan sayısı ise binin üzerinde…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."