• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

INOVA ‘Geleneksel’ pikniğini yaptı BAŞARININ SIRRI: Güçlü aile bağları

26 Temmuz 2016
INOVA ‘Geleneksel’ pikniğini yaptı BAŞARININ SIRRI: Güçlü aile bağları

INOVA Koltuk, başarıyı kutlamak ve yılın yorgunluğunu gidermek amacıyla her yıl ‘Geleneksel Yaz Şenliği’ düzenliyor. Şirket çalışanları, bu yıl da aileleri ve çocuklarıyla birlikte zengin etkinliklere sahne olan piknikte doyasıya eğlendi…

 

PAZAR performansını her geçen sene daha da artıran Global  koltuk üreticimiz INOVA; başarısında büyük payı olan çalışanlarıyla her yıl ‘Geleneksel Yaz Şenliği’nde bir araya geliyor; yılın yorgunluğunu renkli etkinliklerle üzerinden atıyor ve gelecek bir yıl için de moral depoluyor.

INOVA Ailesi’nin ‘Geleneksel Yaz Şenliği’ bu yıl da coşkulu ve hareketli geçti. Bursa Misi Köyü’nde gerçekleşen pikniğe; şirket çalışanları, aileleriyle birlikte katıldı. Geçen yıllarda olduğu gibi bu Yaz Buluşması’na da en çok çocuklar sevindi; çünkü onların doyasıya oynayabilmesi için her şey düşünülmüştü. Büyükler de halaylar, çeşiti oyunlar ve yarışmalarla doyasıya eğlenip stres attı. Etkinliğin ev sahipliğini yapan INOVA Koltuk Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı, Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Necipoğlu ve Dış Ticaret Yöneticisi Gizem Kavalcı Kepir, piknik süresince konuklarını en iyi şekilde ağırladı. Pikniğe katılanlara gazetemiz aracılığıyla teşekkür eden Zülker Kavalcı,  “Biz güçlü bir aileyiz.

Başarımız da buradan geliyor. Herkes işini sahipleniyor ve ‘daha iyisini nasıl yaparım’ diye kafa yoruyor.

Bu güçlü ailenin moral ve motivasyonunu yüksek tutmak amacıyla, çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. En önemli etkinliğimiz, ‘Geleneksel Yaz Şenliği’… Çünkü bu pikniğe, sadece çalışanlarımız değil tüm aileleri katılıyor. Bir yandan moral depoluyoruz, diğer taraftan bir birimizle diyaloğumuz daha da artıyoruz. Bu etkinliğimiz, gelecek yıllarda da devam edecek.”

Piknikte mesai saatlerine harfiyen uyan, işine hiç geç kalmayan, performansı yüksek olan ve iş arkadaşlarıyla mükemmel uyum sağlayan INOVA Koltuk çalışanları, şirket müdürleri tarafından altınla ödüllendirildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN