• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

INOVA, ‘Altın Statü’deki ilk 15 firma arasında

18 Nisan 2017
INOVA, ‘Altın Statü’deki ilk 15 firma arasında

TİCARİ araç koltuğu alanında bir ‘ilk’i gerçekleştirip ‘Tasarım Merkezi’ belgesini almaya hak kazanan INOVA Koltuk Sistemleri, faaliyet gösterip değer kattığı Bursa’da önemli bir ödüle lâyık görüldü.

INOVA; Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) ve Nilüfer Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (NİLSİAD) ihracat, ciro ve istihdam alanında belirlediği ‘Altın Statü’deki ilk 15 firma arasına seçildi.

Bu anlamlı ödülü NİLSİAD Başkanı Yalçın Aras’tan alan INOVA Koltuk Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı, “İstihdam ve katma değerimizle ülkemize katkıda bulunmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Aynı zamanda ihracatımızla da ülkeye döviz kazandırıyoruz.

Bunun karşılığı olarak verilen bu anlamlı ödül, ülkemize daha fazla hizmet etme konusunda bizler için önemli bir motivasyon olacaktır.

Büyümeyi, daha fazla insana ekmek kapısı olmayı ve ihracatımızla da daha fazla dövizi ülkemize getirmeyi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

NİLSİAD Başkan Yalçın Aras da, Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nin oluşumunun, NİLSİAD ve NOSAB sanayicilerinin eseri olduğunu, listedeki 19 firmadan 15’inin ihracat gerçekleştirdiğini belirterek şunları söyledi:

“Görüldüğü gibi bizim sanayicimiz her şeye rağmen, ülkesine bir katma değer yaratabilmek için ülke ülke gezip ihracat olanaklarını araştırmakta ve ihracat gerçekleştirmektedir.

Ben listeye giren tüm firmalarımızı gösterdikleri çaba ve özveriden dolayı kutluyorum. Önümüzdeki dönemin hem firmalarımız hem de ülkemiz açısından çok daha verimli olmasını temenni ediyorum”.

INOVA Koltuk Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı, Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Necipoğlu ve Dış Ticaret Yöneticisi Gizem Kavalcı Kepir; Altın Statü’deki ilk 15 arasında yer almanın gururuyla kameraya poz verdi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."