• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

INOVA Ailesi, geleneksel yaz şenliğinde bir araya geldi

17 Temmuz 2017
INOVA Ailesi, geleneksel yaz şenliğinde bir araya geldi

‘Güçlü bağlar başarıyı getiriyor’

Pazardaki etkinliğini her geçen gün daha da artıran INOVA Koltuk,  başarısında önemli rolü olan çalışanları ve onları motive eden aileleriyle birlikte ‘2017 Yaz Şenliği’ni gerçekleştirdi. Şölen havasında geçen pikniği değerlendiren Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı; INOVA’nın başarısının arkasında, çalışanlar ve aileleriyle kurulan güçlü bağlar olduğunu söyledi.

KISA sürede Türkiye’nin yanı sıra global çapta da büyük başarılara imzasını atan INOVA Koltuk; fikri, duygusu ve tecrübesi ile koltuğa can katan çalışanlarını başının üzerinde tutuyor.

Sadece çalışanları da değil, evde onları motive eden ailelerini de kendi ailesinin bir parçası olarak görüyor. Şirket, bu büyük aileyi, her yıl gerçekleştirdiği ‘Geleneksel Yaz Şenliği’nde bir araya getiriyor. Bu büyük buluşmanın 2017 etabı, geçtiğimiz hafta düzenlendi.

INOVA’nın Bursa Misi Köyü’nde gerçekleşen ‘Geleneksel Yaz Şenliği’, bu yıl da son derece hareketli geçti. Pikniğe; şirket yöneticieri ve çalışanları, aileleriyle birlikte katıldı. Bu yıl da Yaz Buluşması’nda en çok sevinenler çocuklar oldu; çünkü onların doyasıya oynayabilmesi için her şey düşünülmüştü.

Büyükler de çeşitli etkinliklerle pikniğin hakkını verdi. Etkinlik süresince masaları dolaşıp konuklarını en iyi şekilde ağırlayan INOVA Koltuk Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı, “Biz güçlü bir aileyiz. Başarımız da buradan geliyor. Herkes işini sahipleniyor ve ‘daha iyisini nasıl yaparım’ diye kafa yoruyor. Bu güçlü ailenin moral ve motivasyonunu yüksek tutmak amacıyla, çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. En önemli etkinliğimiz, ‘Geleneksel Yaz Şenliği’. Bu pikniğe, sadece çalışanlarımız değil aileleri katılıyor. Bir yandan moral depoluyoruz, diğer taraftan bir birimizle diyaloğumuz daha da artıyoruz. Bu etkinliğimiz, gelecek yıllarda da devam edecek” dedi.

INOVA Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı, Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Necipoğlu, Ar-Ge / Tasarım Merkezi Müdürü Emre Dolaylar, Dış Ticaret Yöneticisi Gizem Kavalcı Kepir, genç veliaht Göktan Kavalcı ile şirket yöneticileri, eşleri ve çocuklarıyla aynı masayı paylaştı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."