• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İnönü ve Bozok üniversitelerinin tercihi de TEMSA Safir Plus oldu

14 Kasım 2017
İnönü ve Bozok üniversitelerinin tercihi de TEMSA Safir Plus oldu

Futbol takımlarının ilk tercihleri arasında yer alan TEMSA, üniversitelere yönelik teslimatlarla da dikkati üzerine çekiyor. Şirket, son olarak İnönü ve Bozok üniversitelerine konforuyla adından söz ettiren Safir Plus sattı.

MARATON ve Safir Plus otobüsleriyle Beşiktaş, Galatasaray, Başakşehir, Adana demirspor, Adanaspor ve Kocaelispor’a takım otobüsü olarak iş ortağı olan TEMSA, üniversitelerin de tercih ettiği ilk markalardan birisi…

TEMSA, son olarak İnönü Üniversitesi ve Bozok Üniversitesi’ne 1’er adet Safir Plus teslimatı gerçekleştirdi.  İnönü Üniversitesi binası önünde düzenlenen törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Türkmen, Rektör Danışmanları Doç. Dr. İlhan Erdem, Yrd. Doç. Dr. Cemal Koyunoğlu, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Vekili Cevher Küçük ile idari personel ve Temsa Kamu Satış Yöneticisi Mahir Akkuş katıldı. Törende aracın sembolik anahtarı Temsa Kamu Satış Yöneticisi Mahir Akkuş tarafından Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Türkmen’e teslim edildi. 50+1 koltuklu Safir Plus otobüs gerek, üniversitede gerekse şehir içinde gerçekleştirilen etkinliklerde öğrenci ve personelin taşınmasında kullanılacak.

Safir Plus, İnönü Üniversitesi’nin ardından Bozok Üniversitesi’nin de tercihi oldu. Safir Plus otobüs, düzenlenen törenle Bozok Üniversitesi İdari Mali İşler Daire Başkanı Ruhi Gençaslan ve Şube Müdürü Ahmet Arslan’a Temsa Kamu Satış Yöneticisi Mahir Akkuş tarafından teslim edildi. Safir Plus otobüs üniversitenin kültürel faaliyetlerinde kullanılacak.

Safir Plus araçlarımız hayırlı olsun

Teslimatlarla ilgili açıklamalarda bulunan Temsa Kamu Satış Yöneticisi Mahir Akkuş, “Şehirlerarasında olduğu gibi üniversitelerin etkinlerinde de artık konforlu ve teknolojik açıdan güvenli araçlar tercih ediliyor.

Malatya’da 30 bini aşkın öğrenciye eğitim veren İnönü Üniversitesi ile Yozgat’ta yine 10 bine yakın öğrenciye eğitim veren Bozok Üniversitesi’nin tercihinin Safir Plus olması bizleri de mutlu ediyor. Safir Plus araçlarımızın hem İnönü Üniversitesi’ne hem de Bozok Üniversitesi’ne hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."