• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İMRAN OKUMUŞ: Ulusoy, artık Çalışanlarındır bu ödül de onların eseri

16 Mayıs 2017
İMRAN OKUMUŞ: Ulusoy, artık Çalışanlarındır bu ödül de onların eseri

‘EN İYİ KARAYOLU ŞİRKETİ’: ULUSOY

Otobüs sektörünün 80 yıllık çınarı Ulusoy, ‘Sektörün Enleri’ yarışmasında 11 bin öğrencinin oyuyla karayolunun ‘En Değerli Şirketi’ seçildi. Ulusoy’un işletme hakkının çalışanlara devredildiğini belirten İmran Okumuş, “Bu ödül de onların hakkı. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi…

GENÇLER, özellikle de üniversiteliler tercilerinde son derece seçkincidir. İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) de, bu realiteden hareketle seçimini öğrencilerin yaptığı ‘Sektörün Enleri’ yarışması gerçekleştiriyor. Yarışmanın bu yıl 4’üncüsü düzenlendi.

Birçok sektörün enlerinin belirlendiği yarışmada, karayolu yolcu taşımacılığının 80 yıllık devrilmez çınarı Ulusoy, sektörünün ‘En Değerli Markası’ seçildi. 23 bin öğrencinin katıldığı oylamada, 11 bin öğrenci ‘Ulusoy’ dedi. Ödüller, geçen hafta İstanbul Gelişim Üniversitesi Güzel Sanatlar Konferans Salonu’nda hak sahiplerine teslim edildi. Ulusoy Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş, programının yoğunluğu nedeniyle  törene katılmadı. Ulusoy’un ödülünü Genel Müdür Yardımcısı Erdal Öztürk, İGÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Abdülkadir Gayretli’den aldı.

Ödül ile ilgili açıklama yapan Erdal Öztürk, şunları söyledi: Ulusoy değerli bir miras ve bir sevdadır. Yıllarca seyahatlerinde Ulusoy’u seçen aileler, şirketin markalaşmasında en büyük rolü oynamıştır ve  evlatları tarafından karayolunun en değerli şirketi ünvanı ile ödüllendirilmiştir. Yarışmaya katılan 23 bin öğrencimizden 11 bini, yani yarısı Ulusoy’un ‘En Değerli Şirket’ olduğunu tescil etmiş ve bizi zirveye taşımıştır. 80. Yılını kutlayan Ulusoy, bu anlamlı ödül ile yılların emeğini taçlandırarak, yeni bir hizmet anlayışı ile sektörü dizayn etmeye devam edecektir”…

Bu arada; Ulusoy Yönetim Kurulu Başkanı İmran Okumuş da, bu anlamlı ödül ile ilgili bir mesaj yayınladı. Okumuş, mesajında şu ifadelere yer verdi: Ulusoy’un işletme hakkı, 1 Nisan 2016 tarihi itibariyle çalışanlara devredilmiştir. Bu ödül de onlarındır. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum!

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."