• Dolar Alış / Satış: 5.292 / 5.302
  • Euro Alış / Satış: 5.989 / 5.999
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İlk yatırımında Mercedes’i seçen FB Organizasyon 25 adet Vito aldı

3 Ocak 2018
İlk yatırımında Mercedes’i seçen FB Organizasyon 25 adet Vito aldı

Mercedes-Benz Türk, 50. yılında Sprinter ve Vito ile hafif ticari araç pazarında dolu dizgin… Son olarak yeni kurulan İstanbul merkezli FB Organizasyon’a 25 adet Vito teslim edildi. FB Organizasyon, bu yatırımla ilk araç alımını gerçekleştirmiş oldu…

MERCEDES-Benz Türk’ten önemli bir hafif ticari araç teslimatı daha… Şirket, Mengerler İstanbul aracılığıyla yeni kurulan İstanbul merkezli FB Organizasyon’a 25 adet Mercedes-Benz Vito satışı gerçekleştirdi. Bu satışın bir özelliği de FB Oraganizasyon’un ilk araç alımında Mercedes-Benz’i tercih etmesi oldu.

Araçların teslimatında konuşan Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, “Mercedes-Benz Türk olarak bu sene şirketimizin Türkiye’deki 50 yıllık başarılarla dolu hikâyesini kutluyoruz. 50. yılımızı doldurmak üzere olduğumuz bu özel yılda FB Organizasyon gibi önemli bir şirketin ilk araç alımlarında bizi tercih etmelerinin büyük gururunu yaşıyoruz.

Filo yatırımlarında Mercedes-Benz’i tercih ettikleri için FB Organizasyon’a bir kez daha teşekkür ediyor ve araçlarının yeni kurdukları şirketlerine hayırlı olmasını diliyoruz. Ayrıca önümüzdeki dönemlerde de iş ortaklığımızın artarak devam etmesini temenni ediyoruz” dedi.

FB Organizasyon Yönetim Kurulu Üyesi Olcay Kınataş ise, şunları söyledi: “Müşterilerimize VIP hizmet sağladığımız için şirket politikamız gereği güvenliğe ve konfora çok önem veriyoruz.

Bu sebeple şirketimizin filosunu oluştururken bizim gibi güvenlik ve konfor konusunda hassas olan Mercedes-Benz’i tercih ettik. Ayrıca, filomuzu Mercedes-Benz marka araçlarla güçlendirmenin doğru bir yatırım olduğuna inanıyoruz. Bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes camiasına teşekkür ediyoruz”.

Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Mengerler İstanbul Genel Müdürü Nusret Güldalı, Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Hüseyin Özcan ve FB Organizasyon Yönetim Kurulu Üyesi Olcay Kınataş katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN