• Dolar Alış / Satış: 5.377 / 5.386
  • Euro Alış / Satış: 6.091 / 6.102
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İlk 13 metrelik 2+1 Lion’s Coach  MAPAR’a teslim edildi

27 Şubat 2018
İlk 13 metrelik 2+1 Lion’s Coach  MAPAR’a teslim edildi

Türkiye tanıtımı nisan ayında yapılması planlanan 13 metrelik 2+1 VIP MAN yeni Lion’s Coach, filolardaki yerini almaya şimdiden başladı. Türkiye için üretilen ilk 13 metrelik 2+1 VIP araç MAPAR’a teslim edildi.

DÜNYA lansmanı 2017 yılı ekim ayında Kortrijk Otobüs Fuarı’nda gerçekleşen MAN yeni Lion’s Coach’ın teslimatları başladı. Tasarımından motoruna kadar tamamen yenilenen ve benzersiz avantajlar sunan MAN yeni Lion’s Coach’ın Türkiye tanıtımı ise, Nisan ayında yapılması planlanıyor. Ancak benzersiz nitelikleri, ileri teknoloji ve yüksek tasarruf oranları ile her açıdan büyük avantajlar sunan MAN yeni Lion’s Coach’ın, yarattığı cazibe ile Türkiye Lansmanı öncesi sipariş toplamaya başladı bile. MAN yeni Lion’s Coach’ın ilk teslimatlarından biri de Mapar’a gerçekleştirildi.

Törende konuşan MAPAR Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, “Lion’s Coach ise üstün özellikleri, sunduğu konfor ve çeşitli avantajlarla, seyahat sektörünün amiral gemilerinden biri konumunda. Ancak geçtiğimiz yıl NEOPLAN yeni Tourliner ile tanıştığımız teknoloji ve yenilikleri şimdi de MAN Lion’s Coach, en güncel haliyle bize sunuyor. MAN yeni Lion’s Coach, seyahat sektörüne çok önemli avantajlar sunuyor ”dedi.

MAN yeni Lion’s Coach’ların, güvenlikten konfora, performanstan yakıt ekonomisine kadar birçok önemli ve benzersiz ayrıcalıkları sunarak, seyahat sektöründeki standartları yeniden belirlediğini belirten MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Otobüs Satış Direktörü Can Cansu da, “Mapar’a teslim ettiğimiz her 2 otobüs de; 2 aks 13 metre uzunluğunda, 2+1 VIP oturma düzenine ve 460 hp ile güçlü bir motora sahip. MAN ve NEOPLAN markalı tüm 2018 model seyahat otobüslerinde; Man’a özel Efficient Cruise & Efficient Roll, Adaptive Cruise Control (ACC), yükseltilir başlıklı özel 2+1 VIP koltuklar, uydu anteni ve daha birçok ayrıcalık standart olarak sunuluyor” şeklinde konuştu.

   

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN