• Dolar Alış / Satış: 5.26 / 5.27
  • Euro Alış / Satış: 5.934 / 5.944
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

İDO’da First Class Odaları yenilendi

9 Haziran 2016
İDO’da First Class Odaları yenilendi

İDO’da First Class Odaları yenilendi, konfor maksimuma çıktı

Denizde keyifli ve konforlu yolculukların adresi İDO, Yenikapı-Bursa ve Yenikapı-Bandırma seferlerini gerçekleştirdiği hızlı feribotlarındaki First Class odalarını yenileyerek, yolculuk keyfini şimdi daha da kusursuz hale getirdi.

 

İDO filosunda geniş yolcu ve araç kapasiteleri ile her yıl on binlerce yolcuya keyifli seyahat deneyimleri yaşatan Osman Gazi, Orhan Gazi, Adnan Menderes ve Turgut Özal hızlı feribotları, yenilenen odalarıyla, First Class yolculukları tercih edenler için yeni seçenekler sunuyor.

1465452349_IDO_First_Class_Odalar_Fotograf_2Havaların ısınması ve tatil seyahatlerinin artmasıyla birlikte seferlerini daha da sıklaştırmaya başlayan İDO’nun Yenikapı-Bursa ve Yenikapı-Bandırma hatlarında sefer yapan bu dört hızlı feribotunda, First Class odaları baştan aşağıya yenilendi.

Yolcu konforunu maksimum düzeye çıkartan yenilenmeyle birlikte, odaların alabandaları deriyle kaplanır ve yer zeminleri değiştirilirken, koltuk takımları ve sehpaları da yenilendi.

Konfor çıtasını en yukarıya taşıyan bu yenilikler kapsamında, aydınlatma sistemleri ve dolapları değiştirilen First Class odalarında, mini buzdolapları ve ek klima üniteleri de misafirlerin hizmetine sunuldu.

1465452335_IDO_First_Class_Odalar_Fotograf_17’den 70’e tüm yolcularının seyahat deneyimlerini geliştirmek için sürekli yeni çalışmalar gerçekleştiren İDO, First Class seyahatleri tercih eden misafirleri için First Class odalarında artık özel menüler de sunmaya başladı.

Farklı seyahat seçenekleri ve bilet satış kanallarıyla yolcularına geniş olanaklar sunan İDO, First Class odaları için bilet satışlarını artık internet üzerinden de gerçekleştiriyor.

İDO’nun Economy Class, Business Class ve First Class odaları olarak sunduğu üç ayrı yolculuk deneyiminin biletlerine ve daha ayrıntılı bilgiye www.ido.com.tr internet adresinden ulaşmak mümkün.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN