• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

IAA HANNOVER’DE BİR MERCEDES KLASİĞİ

3 Ekim 2018
IAA HANNOVER’DE BİR MERCEDES KLASİĞİ

YILDIZ OTOBÜSLER ÖDÜLLERİ TOPLADI

Daimler, anavatanındaki IAA Ticari Araçlar Fuarı’nda, ‘Ödül Şov’ yaptı. Şirket, dünya lansmanı yapılan Citaro Hybrid ile, “2019 Yılın Otobüsü” ve ‘2019 Sürdürülebilir Otobüs’ ödüllerini alırken, Türkiye’de üretilen Tourismo RHD  ile de, ‘2018 Uluslararası Otobüs Yarışması’nın galibi oldu…

OTOMOTİVİN Almanyalı dünya devi Daimler, Hannover 67. IAA Ticari Araçlar Fuarı’nda yenilikçi ürünleri ve etkinlikleriyle adından söz ettirdi.

“Transforming Transportation” sloganı ile fuarda yerini alan şirket, standında sergilediği uzun yol testleri Türkiye’de yapılan dünyanın ilk yan dikiz aynaları olmayan Mercedes-Benz Actros, dünya tanıtımı yapılan Citaro Hybrid ve Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda üretilen Tourismo RHD ile ziyaretçilerin çekim merkezi oldu. Daimler, ayrıca ödülleriyle de adından söz ettirdi.

Citaro Hybrid, “2019 Yılın Otobüsü” ödülünü almasının yanı sıra Citaro Hybrid Ü ile “2019 Yılın Sürdürülebilir Otobüsü” ödülüne layık görülürken; Türkiye’de üretilen Tourismo RHD ile de “2018 Uluslararası Otobüs Yarışması”nda birinciliğe ulaştı. Tourismo RHD, IBC tarafından yapılan testler sonucunda 7 kategorinin 5’inde sınıf lideri oldu.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araçlar Grubu da, yeni ürünleriyle Daimler standında ziyaretçi çekenlerin başında yer aldı.

Taşımacılık alanında standartları yeniden belirleyen Yeni Sprinter, tamamen elektrikli eSprinter ve eVito, ziyaretçilerin yoğun beğenisini kazandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN