• Dolar Alış / Satış: 5.292 / 5.302
  • Euro Alış / Satış: 5.989 / 5.999
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Honest, otobüs yatırımını MAPAR üzerinden yaptı…

13 Eylül 2018
Honest, otobüs yatırımını MAPAR üzerinden yaptı…

Sıfır ve ikinci el otobüsün güvenilir adresi  MAPAR, uluslararası tur operatörü Honest Travel’e 55 koltuklu Lion’s Coach teslimatı gerçekleştirdi…

YILLARIN deneyim ve becerisi ile ikinci el otobüsleri yeniden diriltip ‘sıfır’ın ayarına getiren MAPAR Otomotiv, sıfır otobüs satışlarıyla da pazarın en önemli aktörlerinden…

Bu zorlu koşullarda firmalara otobüs alımı konusunda çözüm ortağı olan MAPAR, MAN otobüs satışlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Güvenilir şirket, geçtiğimiz hafta Güney Amerika, Kuzey Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya pazarına hizmetler sunan Türkiye, Mısır, İsrail, Yunanistan ve Birleşik Arap Emirlikleri merkezli uluslararası tur operatörü Honest Travel’a 13 metrelik 55 koltuklu MAN yeni Lion’s Coach teslimatı gerçekleştirdi.

Bu sene 50. yıllarını kutladıklarını belirten Honest Travel Transport Müdürü Erkan Murat Bulutlar, otobüs alımı konusundaki desteklerinden dolayı MAPAR Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin ve ekibine teşekkür etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin de, tercihlerinden dolayı Honest yöneticilerine teşekkür ederek, karşılıklı işbirliğinin daha ileri noktalara taşınacağını söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN