• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

HAS’tan Sesli’ye 18 Sprinter

28 Temmuz 2017
HAS’tan Sesli’ye 18 Sprinter

‘YILDIZ’ tutkunu Sesli Turizm, Has Otomotiv aracılığıyla 18 adet Mercedes-Benz Sprinter aldı. Sesli, bu alımla birlikte tamamı Mercedes markadan oluşan filosundaki araç sayısını 121’e çıkardı

TURİZM taşımacılığı sektörünün önemli markalarından Sesli Turizm, yeni araç yatırımında bir kez daha Mercedes-Benz’in ticari araçtaki YILDIZ’ı Sprinter’i tercih etti. Firma, geçtiğimiz hafta Mercedes-Benz Türk’ün başarılı bayi Has Otomotiv üzerinden 18 adet Sprinter  aldı. Araçlar, Has Otomotiv Hadımköy lokasyonunda gerçekleşen törenle teslim edildi. Gerçekleşen teslimatla birlikte şirketin araç parkındaki Mercedes-Benz marka araç sayısı 121’e yükseldi.

Teslimat töreninde konuşan Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz, şunları söyledi: Bu sene Mercedes-Benz Türk olarak 50.yıldönümümüzü kutluyoruz. Bizler için çok anlamlı olan bu özel yılda hafif ticari araç satışlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Sesli Turizm bizim için çok önemli bir iş ortağı. Yeni araç alımında bir kez daha Mercedes-Benz’i tercih ettikleri için çok mutluyuz. Sesli Turizm’in araç parkındaki bütün araçlar Mercedes-Benz’den oluşuyor ve bu da bizi oldukça gururlandırıyor. Markamıza olan yakın ilgilerinden dolayı kendilerine bir kez daha teşekkür ediyor ve yeni araçlarının hayırlı olmasını diliyoruz.

Sesli Turizm sahibi Metin Sesli de, “Mercedes-Benz Türk ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği neticesinde filomuzdaki araç sayımızı 121 adede yükselttik. Sesli Turizm olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Bu sebepten dolayı filomuzdaki araç sayısını arttırırken tercihimizi her zaman olduğu gibi yine Mercedes-Benz’den yana kullandık. Satın aldığımız 18 araçtan 15 adedini takas yönetimiyle aldık. Mercedes-Benz Türk’e verdikleri kaliteli hizmetten dolayı, Mercedes-Benz Finansman Türk’e sağladıkları destek ve kredi imkânları için, Mercedes-Benz Türk Used1’a ikinci el alım satım işlemleri için  ve bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Has Otomotiv’e teşekkür ediyoruz. İşbirliğimizin ilerleyen dönemlerde de devam etmesini temmenni ediyor, ayrıca Mercedes-Benz Türk’ün 50.yıldönümünü gönülden kutluyoruz” dedi.

Törende Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz, Used1 Satış Müdürü Faruk Özer, Mercedes-Benz Finansman Türk (MBFT) Pazarlama ve Hafif Ticari Araçlar/Kamyon Satış Müdürü Meltem Gürsoy, Hafif Ticari Araçlar Filo ve Büyük Müşteri Satış Koordinatörü Onurcan Tosun, Used1 Alım/Satım Yönetmeni Erdal Burak Osmanoğlu ve MBFT Hafif Ticari Araçlar Satış Finansmanı Yetkilisi Zehra Okay, Has Otomotiv İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül, Ticari Araçlar Satış Direktörü Turan Dik, İstanbul Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Osman Çoban ve Sesli Turizm sahibi Metin Sesli hazır bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."