• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Has’tan Fast’a Vito teslimatı

16 Mayıs 2017
Has’tan Fast’a Vito teslimatı

MERCEDES-Benz Türk’ün güçlü bayii Has Otomotiv, turizm taşımacılığı alanında VIP hizmet veren Fast Turizm filosuna 2 adet Vito sattı. Araçlar için düzenlenen teslimata; Fast Turizm sahibi Mahmud Şıldır, firma yetkilileri Ahmet Kırk, Önder Yener, Mustafa Barakçı, Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araç Satış Kısım Müdürü Serdar Yaprak, HTA Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Used1 Satış Müdürü Faruk Özer, Has Otomotiv İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül, Ticari Araçlar Satış ve Pazarlama Direktörü Turan Dik ve Hafif Ticari Araç Satış Müdürü Osman Çoban katıldı. Teslimatta konuşan Fast Turizm sahibi Mahmut Şıldır, müşterilere en iyi hizmeti sunma sürecinde Mercedes araçların büyük önem taşıdığını belirterek, bu satışta kendilerine her türlü desteği veren Has Otomotiv yetkililerine teşekkür etti.

Has Otomotiv İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül, Fast Turizm’e Mercedes tercihlerinden dolayı teşekkür ederek, “Yeni araçların firmaya hayırlı, uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini diliyoruz. Fast Turizm’in bundan sonraki yatırım planında işbirliğine hazırız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."