• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Has’tan A Trans’a 10 Vito

6 Aralık 2016
Has’tan A Trans’a 10 Vito

Has Otomotiv; personel taşımacılığı, transfer ve operasyon hizmetleri veren A Trans firmasına 10 adet Mercedes-Benz VITO sattı. Şirket yöneticileri, bunun bir başlangıç olduğunu söyledi.

MERCEDES-Benz Türk’ün başarılı bayii Has Otomotiv, geçtiğimiz hafta bir teslimat daha gerçekleştirdi. Has, A Organizasyon Hizmetleri A.Ş.’nin bir markası olan A TRANS’a 10 adet Vito sattı. Otobüslerin teslimatı dolayısıyla bir tören düzenlendi.

Teslimatta konuşan şirket ortakları Fırat Baydağ ve Metin Yılmaz, “Şirketimiz 2014 yılında kuruldu. Bu kısa sürede doğru yatırım politikaları ve doğru iş ortakları seçerek, İstanbul ve Türkiye’nin diğer şehirlerinde VIP transferler yapacak kapasiteye geldik.

Uzun vadede önceliklerimiz, VIP transfere ağırlık vermek. Bu çerçevede yatırımlarımızı yoğunlaştıracağız. Has Otomotiv ile kurduğukuz sıcak bağ sayesinde ve müşterilerden de gelen talepler üzerine yatırımlarımızda Mercedes-Benz Vito ile devam etmeye karar verdik.

Bugünkü 10 araçlık teslimat, bir başlangıç… 2017 yılında 50 adet Vito yatırımı planlıyoruz. Mercedes’ten yana karar kılmamızda, Has Otomotiv’in de payı çok büyük oldu” diye konuştu.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki yolcu potansiyelinin büyüklüğüne de dikkat çeken şirket ortağı Metin Yılmaz, bu sebeple Anadolu Yakası’nda üs kurduklarını ve turistten ziyade kurumsal firmaların iş ortağı olduklarını söyledi. Turizmde yaşanan daralmadan etkilenmeden işlerine devam ettiklerini belirten Yılmaz, “İstanbul’dan sonra özellikle Bodrum, Dalaman ve Çeşme gibi yerlerde şubeleşerek büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

Teslimat töreninde; A TRANS şirket ortakları Fırat Baydağ ve Metin Yılmaz,  Mercedes-Benz Türk Filo Bayi Danışmanı Onurcan Tosun, Has Otomotiv HTA Müdürü Osman Çoban, HTA Danışmanı Nalan Şimşekli ve Teslimat Sorumlusu Ali Cengiz Bal hazır bulundu.

has-vito1

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."