• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

HAS OTOMOTİV’DEN ÜLGER TURİZM’E 16 VITO TESLİMATI

10 Temmuz 2017
HAS OTOMOTİV’DEN ÜLGER TURİZM’E 16 VITO TESLİMATI

Mercedes-Benz Türk  50. yılda fırtına gibi

50. yılını kutlayan Mercedes-Benz Türk, hitap ettiği tüm segmentlerde büyük başarılara imzasını atıyor. Şirket, güçlü bayi Has Otomotiv aracılığıyla sektörün referans firmalarından Ülger Turizm’e 16 adet Vito Tourer teslimatı gerçekleştirdi

TOURİSMO ve Travego ile şehirlerarasında, Conecto ile kentiçinde büyük satış rakamlarına ulaşan otomotivin 50 yıllık dev şirketi Mercedes-Benz Türk, Sprinter ve Vito ile de servis ve turizm taşımacılığında fırtınalar estiriyor.

Şirket, son olarak güçlü bayi Has Otomotiv aracılığıyla İstanbul bölgesinde şoförlü ve şoförsüz araç kiralama alanında faaliyet gösteren Ülger Turizm’e 16 adet Vito Tourer sattı.

Araç parkındaki araçların tamamı Mercedes-Benz olan Ülger Turizm, filosuna kattığı yeni 16 adet Vito Tourer araçlarını Has Otomotiv Hadımköy lokasyonunda gerçekleşen törenle teslim aldı. Bu teslimatla birlikte şirketin parkındaki Mercedes-Benz marka araç sayısı 56 adede yükseldi.

Törende konuşan Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, “Bizler için çok anlamlı olan bu özel yılda hafif ticari araç satışlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Ülger Turizm çok önem verdiğimiz bir iş ortağımız. Yeni yatırımlarında bir kez daha Mercedes-Benz’i tercih ettikleri için çok mutluyuz.

Markamıza olan yakın ilgilerinden dolayı kendilerine bir kez daha teşekkür ediyor ve yeni araçlarının hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Ülger Turizm Sahibi Hüseyin Ülger de, “Bu alımla birlikte filomuzdaki Mercedes marka araç sayımızı 56 adede yükselttik.

Ülger Turizm olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Bu sebepten dolayı filomuzdaki araç sayısını artırırken tercihimizi her zaman olduğu gibi yine Mercedes-Benz’den yana kullandık.

Mercedes-Benz Türk’e, Mercedes-Benz Finansman Türk’e ve bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Has Otomotiv’e teşekkür ediyoruz. Ayrıca Mercedes-Benz Türk’ün bu topraklardaki yarım asırlık varoluşunu gönülden tebrik ediyoruz” şeklinde konuştu.

Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Filo ve Kamu Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Mercedes-Benz Finansman Türk Pazarlama ve Hafif Ticari Araçlar / Kamyon Satış Müdürü Meltem Gürsoy, Has Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Latif Karaali, Yönetim Kurulu Üyesi Reşat Kara, İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül, İstanbul Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Osman Çoban ve Ülger Turizm sahibi Hüseyin Ülger katıldı…

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."