• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.834 / 4.842
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Harem’i canlandırma projesine tam destek

24 Nisan 2017
Harem’i canlandırma projesine tam destek

PAMUKKALE Turizm’in ‘Ezber Bozan’ projelerinden birisi olan ve köprü maliyetini ortadan kaldırıp yolcuya zaman kazandıran ‘Harem Projesi’ne, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’den tam destek geldi. Türkmen ve kurmayları, geçen hafta Harem’i ziyaret ederek, otogarda incelemelerde bulundu.

İlk olarak Harem Otogarı İşletmecileri Acenteleri ve Esnafları Derneği’ne gelen Başkan Türkmen, Dernek Başkanı Kemal Kulaçoğlu’ndan gelişmeler hakkında detaylı bilgiler aldı. Pamukkale Turizm’in Harem kalkışlı seferler başlatmasıyla birlikte otogarda ciddi bir canlanma yaşandığına dikkat çeken Dernek Başkanı Kemal Kulaçoğlu, birçok firmanın Harem ile ilgili çalışmaları olduğunu Türkmen’e anlattı ve bu konuda kendilerinden destek talebinde bulundu.

Pamukkale’nin Dudullu veya diğer terminaller yerine Harem’i tercih etmesinin güvenlik açısından da son derece önemli olduğunu belirten Kulaçoğlu, “Harem herkese yeter. Köprü maliyetinden kurtulmak, yolcusuna zaman kazandırmak ve güvenli hizmet sunmak isteyen tüm firmaları Harem’e davet ediyoruz. Harem’in farkındalığını artıran Pamukkale Turizm’e de teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Türkmen, Kulaçoğlu ve yetkililer, daha sonra Harem Otogarı’ndaki Pamukkale Turizm yazıhanesini ziyaret ederek, firma yetkilisi Muhammet Resul Kılınç ile görüştü.

Bu arada Harem Otogarı Derneği, çeşitli yerlere astığı flamalarla Pamukkale Turizm’e teşekkür etti

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."