• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Gürsel’in 30’luk yatırımdaki tercihi Prestij SX

6 Haziran 2017
Gürsel’in 30’luk yatırımdaki tercihi Prestij SX

Dev filosu ve hizmet kalitesiyle öğrenci ve personel taşımacılığının referans firmaları arasında yer alan Gürsel Turizm, 30 adet TEMSA Prestij SX aldı. İki taraf da işbirliğinin devamını arzuladıklarını ifade etti.

TEMSA, Prestij SX modeliyle personel ve öğrenci taşımacığı segmendindeki etkinliğini her geçen gün artırıyor. Son olarak sektörün en önemli oyuncuları arasında yer alan lider marka Gürsel Turizm de, TEMSA’dan aldığı 30 adet TEMSA Prestij SX ile filosunu güçlendirdi. Satışı gerçekleştiren ise, TEMSA’nın güçlü bayii Antoto…

Araçlar, Sabancı Center’da yapılan törenle Gürsel yetkililerine teslim edildi. Törende konuşan TEMSA Genel Müdürü Dinçer Çelik, iki lider markanın işbirliğine tanık olunduğunu belirterek, “Gürsel Turizm personel ve öğrenci taşımacılığının lider şirketleri arasında yer alıyor. TEMSA da otobüs pazarının lider markası. Gerçekleşen teslimat ile Gürsel Turizm’in filosuna 30 TEMSA Prestij SX aracımız daha katıldı. Uzun yıllardır sürdürdüğümüz bu işbirliğinden çok mutluyuz ve çok daha uzun yıllar işbirliklerimizi sürdürmekte kararlıyız” dedi.

TEMSA Prestij SX ürünlerinin 27 kişilik midibüs pazarının lider aracı olduğuna dikkat çeken Dinçer Çelik, 2015 ve 2016 yılında TEMSA Prestij’in taşımacıların en çok tercih ettiği araç olduğunu belirterek, şöyle konuştu:  “Bu yıl da başarımızı devam ettireceğiz. 2017’nin geçen yıla göre daha iyi bir yıl olacağını düşünüyoruz. TEMSA Prestij SX aracımızı açık ara lider yapan etkenlerin arasında düşük yakıt tüketimi, güçlü performansı ve sürüş konforu bulunuyor. Prestij SX araçlarımız yüksek manevra yeteneğiyle zorlu koşullara uyum sağlarken, yaygın servis ağıyla kullanım avantajı sağlıyor. Binlerce kişiyi okuluna ve işyerine ulaştıran Gürsel Turizm’e TEMSA Prestij SX araçlarına duydukları güvenden ötürü çok teşekkür ederim. Bugün teslimini gerçekleştirdiğimiz 30 adet TEMSA Prestij SX’in Gürsel Turizm’e hayırlı olmasını diliyor ve bu ortaklığın uzun yıllar devam etmesini temenni ediyorum”.

 

TEMSA müşterisine kazandırıyor

Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant da, şunları söyledi: “Zorlu geçen 2016’nın ardından bu yıl tüm yolcu taşımacıları için hızlı başladı. Her alanda önemli bir hareketlilik var. Bu da bizi yeni yatırımlara yöneltti. Yatırım tercihinde de, uzun yıllardır işbirliği yaptığımız hem ürünlerinden hem de satış sonrası hizmetlerinden büyük memnuniyet duyduğumuz TEMSA markasına yöneldik. TEMSA bugüne kadar hem bize kazandırdı, hem de kazandı. Prestij SX araçların alırken de satarken de kazandırması firmalar için çok önemli. Pazar daralıyor, rekabet artıyor, bu rekabette bizi öne çıkaracak araçlara ihtiyacımız var. Filomuzu büyütmeye müşterilerimize en iyi hizmeti, en iyi araçlarla sunmaya devam edeceğiz. TEMSA yönetimine de bu işbirliği sürecinde gösterdikleri ilgi ve destekler içinde teşekkür ediyorum. Bu işbirliği hem ülkemize hem de iki markaya hayırlı, uğurlu olsun”.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."