• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

GÜRSEL TURİZM, FİLOSUNU 50 MERCEDES-BENZ SPRİNTER İLE GÜÇLENDİRDİ

13 Mart 2017
GÜRSEL TURİZM, FİLOSUNU 50 MERCEDES-BENZ SPRİNTER İLE GÜÇLENDİRDİ

Gürsel Turizm, Gülsoy Otomotiv aracılığı ile 50 adet Sprinter aldı. Firma; bu alımla birlikte Mercedes-Benz araç sayısını 200’e, filosundaki toplam araç sayısını ise 600’e yükseltti. Yönetim Kurulu Başkanı Birant, 2017 yılında yeni ‘YILDIZ’ yatırımları yapmayı planladıklarını ifade etti…

MERCEDES-Benz Türk, şehirlerarası ve kentiçi otobüs satışlarının yanı sıra, hafif ticaride de önemli teslimatlara imzasını atıyor. Şirket, son olarak turizm, servis ve personel taşımacılığının kurumsal firması Gürsel Turizm’e; Gülsoy Otomotiv aracılığıyla tam 50 adet Mercedes-Benz Sprinter sattı. Araçlar, Gülsoy Anadolu’da gerçekleştirilen törenle teslim edildi.

Gürsel, bu alımla birlikte Mercedes-Benz araç sayısını 200’e; filosundaki toplam araç sayısını ise 600 adede çıkardı.

 

Akdeniz: 50. yıldaki bu teslimatlar gurur verici

Teslimat töreninde konuşan Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Müdürü Tufan Akdeniz, Gürsel Turizm gibi köklü ve kurumsal bir firmaya iş ortağı olmanın kendileri için gurur verici olduğunu dile getirerek, “Mercedes-Benz Türk olarak 50. yılımızı kutladığımız bu özel ve bizler için çok önemli yılda teslimatlarımızın bu hızla devam etmesinden memnuniyet duyuyoruz. Ayrıca Gürsel Turizm’e 50 adetlik büyük filo teslimatı gerçekleştiriyor olmaktan da ayrıca gurur duyuyoruz. Gürsel Turizm’in araç parkında yer alan Mercedes-Benz marka araç sayısının artması bizleri çok mutlu ediyor. İşbirliğimizin önümüzdeki yıllarda da bu şekilde devam etmesini temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

Birant: Bu satışta emeği geçenlere teşekkür ediyorum

Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant da, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Öncelikle verdikleri kaliteli hizmetten dolayı Mercedes-Benz Türk’e, bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Gülsoy Anadolu’ya, sağlamış oldukları destek ve kredi imkânları için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e teşekkür ediyorum.

Gürsel Turizm’in filosundaki araç sayısını Mercedes-Benz marka araçlarla çoğaltmaktan da ayrıca gurur duyuyoruz.

Bu karşılıklı işbirliğimizin 2017 ve gelecek yıllarda da artarak devam etmesini temenni ediyoruz”…

Teslimata; Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Müdürü Tufan Akdeniz, Hafif Ticari Araçlar Kamu ve Filo Satış Kısım Müdürü Soner Gönültaş, Mercedes-Benz Yetkili Bayi Gülsoy Otomotiv Genel Müdürü İsmet Emre Gülsoy, Genel Müdür Serkan Açar, Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Ebru Kocagil, Gülsoy Anadolu Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Sercan Bal, Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant, Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Birant ve Şirket Araçları Müdürü Umut Demircan katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."