• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Gürsel Turizm Fenerbahçe’nin ulaşım tedarikçisi oldu

17 Ekim 2016
Gürsel Turizm Fenerbahçe’nin ulaşım tedarikçisi oldu

Kanarya, Yeni Travego ile başarıya koşacak

Fenerbahçe, Resmi Ulaşım Tedarikçisi olarak Gürsel Turizm’i seçti. Gürsel de, Mercedes-Benz Türk’ün şehirlerarası taşımacılıktaki ‘Amiral Gemisi’ Yeni Travego’yu seçti. Güvenlik donanımlarıyla dikkatleri çeken Yeni Travego, takıma özel dizayn edildi…

YOLCU taşımacılığı sektörünün dev kuruluşu Gürsel Turizm, Resmi Ulaşım Tedarikçisi olduğu Fenerbahçe Spor Kulübü’ne ‘özel yapım’ Mercedes-Benz Yeni Travego tahsis etti. İçi ve dışı Sarı-Lacivert renkler ve takımın simgeleriyle donatılan Yeni Travego, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde teknik ekip, oyuncular ve yöneticilerin hazır bulunduğu törenle teslim edildi.

Törende konuşan FB Asbaşkanlarından Önder Fırat, “Fenerbahçe olarak başarıların yanı sıra kulübün geleceğini teminat altına alacak sponsorluk anlaşmalarına da önem veriyoruz. Gürsel Turizm ile ulaşım sponsorluğu konusunda önemli bir anlaşmaya imza attık.

Otobüsü, takımımıza  tahsis etmiş oluyoruz. Bizim için sporcularımızın sağlık, emniyet ve konforu çok önemli.

Bunlara verdiğimiz önem doğrultusunda donanımlı, emniyetli ve konforlu bir otobüs bize tahsis ettiler. Bunun için Gürsel Turizm’e teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Törende konuşan İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı İbrahim Çağlar da, “İTO da Fenerbahçemiz gibi marka bir odadır. En büyük ticaret odasıyız ve bu güzel lansmanda beraberiz.

Ben bu otobüsün Fenerbahçe’nin zafere giden yolda yardımcısı olmasını diliyorum.

Gürsel Turizm üyemizdir, Mercedes’e de çok çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Hürer Fethi Gündüz ise, 70’li yıllardan başlayarak ve ilk olarak Gazanfer Bilge otobüsleriyle yarım asırdır Fenerbahçe’ye hizmet verdiklerini söyledi.

Gündüz, “Bu projeyi bize getirdiklerinde çok mutlu olduk. Biz de Mercedes Benz’e gittik ve ‘Bize en iyisini yapın’ dedik. Onlar üretim bandını durdurdular ve bu özel otobüsü bizim için yaptılar.

Otobüs, tüm kulüp takımlarının sahip olduğu en değerli, en pahalı otobüs.

Özel ses düzeni, uydu bağlantısı var. Koltukları özel, iklimlendirme sistemi de özel. Önünde radar sistemi var, çarpışmaları önlüyor.

Kaptan hatasına mahal vermiyor. Camları daha dayanıklı ve bu otobüs çevreci bir otobüs, çevreyi en az kirleten otobüs.

Bu otobüs inşallah şampiyonluklara vesile olsun” dedi.

Teslimat töreninde; Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Levent Birant, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Birant, Kerem Birant, Hürer Fethi Gündüz ve Türker Karahasan, İstanbul Ticaret Odası Başkanı İbrahim Çağlar, Fenerbahçe Spor Klubü Asbaşkanı Önder Fırat, Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, Otobüs Filo Satış Kısım Müdürü Burak Batumlu, Otobüs Satış Operasyonları Kısım Müdürü Murat Kızıltan, Mercedes-Benz Taşıt Ticaret Genel Müdürü Osman Nuri Aksoy, Mengerler İstanbul Genel Müdürü Nusret Güldalı ve Otobüs Satış Müdürü Hüseyin Tilki hazır bulundu.

 

 

mbt-fb6

Fenerbahçe teknik kadrosu ve futbolcular, NETA’nın son teknoloji uydusu sayesinde televizyon yayınını kesintisiz izleyebilecek. NETA Satış Müdürü Derviş Gedikoğlu, Hürer Fethi Gündüz ile otobüsün önünde poz verdi.

mbt-fb5 mbt-fb3 mbt-fb4

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."