• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

GMA,4 İLDE 4 PAYLAŞIM SOFRASI KURDU

28 Haziran 2017
GMA,4 İLDE 4 PAYLAŞIM SOFRASI KURDU

HİZMET kalitesi ve ‘dost’ duruşuyla sektörün en önemli iş ortaklarından birisi haline gelen Gaziantep Motorlu Araçlar (GMA), bu yılki ramazan iftarlarında da adından söz ettirdi. Şirket, geniş servis ağıyla hizmet verdiği Gaziantep, İstanbul, ve İzmir’in yanı sıra Ankara’da da çalışanlarını ve müşterilerini iftar yemeklerinde ağırladı. Ev sahipliğini şirket ortakları Mehmet Çelik ve Mehmet Sönmez’in yaptığı iftarlara, çok sayıda seçkin konuk katıldı. Ankara servisi ile artık  Başkentli sektör mensuplarına da bundan böyle hizmet vereceklerini belirten Mehmet Çelik, “Kalitemizin yanı sıra GMA’nın en önemli özelliği, müşterisinin her zaman yanında olmak ve onların dostluklarını kazanmaktır. Bugüne kadar böyle geldik, bunun bilinciyle gelecekte de böyle devam edeceğiz.

Bu sene İstanbul, İzmir, Ankara ve Gaziantep’te geleneksel iftarlarımızı düzenledik. Hepsi katılımı, sıcaklığı ve paylaşımıyla bir birinden güzeldi.

Soframızı paylaşanlara şükranlarımı sunuyorum. İnşallah gelecek senelerde de çalışanlarımız ve dostlarımızla paylaşım soframızı kuracağız” şeklinde konuştu.

E.Ç. Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Çetin’in de hazır bulunduğu GMA İstanbul iftarı meşhur Urfa Kebap Sarayı’nda gerçekleşti.

Seç Turizm sahipleri Ömer Konukoğlu ve Settar Konukoğlu, Çayırağası sahibi Ali Soybay ve GMA Almanya Partneri Pala Export Şirketi sahipleri İbrahim Palabıyık ve Sıtkı Palabıyık da Gaziantep Akan Restaurant’taki iftardaydı…

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."