• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

GMA KALİTESİ ŞİMDİ DE ANKARA’DA

31 Temmuz 2017
GMA KALİTESİ ŞİMDİ DE ANKARA’DA

Gaziantep Motorlu Araçlar, Ankara servisiyle hizmetini başkentli otobüsçünün ayağına götürdü. Tam donanımlı Ankara şubesi de, TEMSA yetkili servisi olarak hizmet verecek.

HİZMET sektöründe belirleyici olan güvendir… Diğer taraftan güven ise, en zor elde edilendir. Hizmetin kaliteli olacak, sözün söz olacak ve zamanında teslim edeceğin hizmetin arkasında duracaksın; en önemlisi de müşterini dost, arkadaş bileceksin.

40 yılı aşkın süredir otobüsçüye çözüm ortağı olan Gaziantep Motorlu Araçlar (GMA) işte bu güvenilir kapılardan birisi…

Böyle olduğu içindir ki, her geçen gün büyüyor, hizmet ağını talepler doğrultusunda genişletiyor.

GMA; Gaziantep, İstanbul ve İzmir’den sonra kısa süre önce 4’üncü şubesi olan Ankara Servisi’ni de hizmete açtı. TEMSA yetkili servisi olarak da hizmet verecek olan başkent şubesi, donanımı ve kapasitesi ile bölge otobsçüsünün her türlü beklentisini fazlasıyla karşılayabilecek yetkinlikte.

Rakamlarla Ankara Servisi

3 bin 500’ü kapalı alan olmak üzere toplam 7000 metrekarelik dev bir alana sahip. Aynı anda 30 adet otobüse hizmet verebilecek kapasitede olan serviste, hali hazırda işinin uzmanı olan 30 personel çalışıyor. Serviste; motor, mekanik, kaporta, boya ve diğer her türlü bakım yapılıyor… Ayrıca boya fırını da ankara şubesinde mevcut.

 

BASF ile anlaşması

Bu arada Gaziantep Motorlu Araçlar, alanında bir dünya devi olan ve üretici firmalara da hitap eden BASF markası ile Türkiye disribütörlüğü anlaşmasını da imzaldı.

Anlaşmayla GMA servislerinde Basf markasının dünyaca kabul görmüş olan glasürit boyaları kullanılmaya başlandı. Böylelikle GMA sanayilerden boya alımı yapmıyor, bizzat Basf firmasının kaliteli boyalarını 4 şubesinde de kullanıyor.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."