• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Global fuarda INOVA rüzgarı

3 Ekim 2018
Global fuarda INOVA rüzgarı

Araç koltuğu üretimindeki global markamız INOVA, IAA Hannover Ticari Araçlar Fuarı’na iddialı bir standla katıldı. Bir kısmı SIMROLL ekran takılı olan yeni nesil koltukların teşhir edildiği özenli ve şık stant, ziyaretçilerin yoğun akınına uğradı…

DÖVİZ kurları nedeniyle iç pazarda yaşanan sıkıntı, otomotiv üreticileri ve yan sanayicilerini global arayışlara sürüklüyor. Bu nedenle, IAA Hannover Ticari Araçlar ve Yan Sanayi Fuarı 2018’in önemi bir kat daha artmış oldu.

Otomotivin dünyadaki en büyük buluşmalarından birisi olan bu fuara, üreticilerin yanı sıra global ölçekte iş yapan yan sanayicilerimiz de katıldı. Bu firmalardan birisi de, yerli ve yabancı bütün önemli ihtisas fuarlarına katılan INOVA Otomotiv… Şirket, IAA Hannover’de özel tasarlanmış şık bir standla yerini aldı.

INOVA’nın standında, şirketin farklı araçlara yönelik geliştirdiği yeni nesil koltuk modelleri sergilendi. Teşhir edilen SIMROLL ekranlı otobüs koltukları da ayrıca büyük ilgi gördü.

INOVA, önceki fuarlarda olduğu gibi yine Türkiye’den gelen yerli ve yabancı ziyaretçileri en fazla standına çeken katılımcılardan birisi oldu. Özellikle yabancı üretici ve otoriteler, INOVA standında incelemelerde bulunarak, koltukların özellikleri ve fiyatları konusunda INOVA Koltuk Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı, Dış Ticaret Müdürü Gizem Kavalcı Kepir ve Genç Veliaht Göktan Kavalcı’dan detaylı bilgiler aldı.

Fuarı gazetemize değerlendiren INOVA Koltuk Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı, “Biz global bir aktör olarak bu alanda yapılan tüm fuarlara katılmaya azami özen gösteriyoruz.

Dünyanın ticari araç alanındaki bu en büyük buluşmasına da, iddialı bir şekilde hazırlanıp katıldık. Yurtiçinden ve yurtdışından gelen çok sayıda ziyaretçiyi standımızda ağırlayıp, ürünlerimizle ilgili bilgilendirmeler yaptık. İş bağlantıları kurma açısından da, verimli bir fuar geçirdiğimizi söyleyebilirim” şeklinde konuştu.

Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı, Dış Ticaret Müdürü Gizem Kavalcı Kepir ve Genç Veliaht Göktan Kavalcı’nın ev sahipliğini yaptığı INOVA Koltuk standının konukları arasında RENA Tur sahibi Ömer Demirci, olmak üzere çok sayıda Türk otobüsçü ziyaret etti.

     

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN