• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

‘Genç Lider’ Mersin Travel için 10 Safir Plus aldı

31 Temmuz 2017
‘Genç Lider’ Mersin Travel için 10 Safir Plus aldı

E.Ç Holding’in genç patronu Erdal Çetin, sektörün yıldızları arasına sokmayı hedeflediği  Mersin Travel’da çalıştırılmak üzere, TEMSA’dan 10 adet 2+1 Safir Plus yatırımı yaptı…

TAŞIMACILIK sektörünün genç lideri  E.Ç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Çetin, yaptığı otobüs yatırımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Cesur yatırımcı, son olarak holdingin yeni firması Mersin Travel’da çalıştırmak üzere Temsa’dan 10 adet 2+1 Safir Plus aldı. Otobüsler için Temsa’nın Adana fabrikasında görkemli bir tören düzenlendi. Törende konuşan E.Ç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Çetin, “Bu yatırımla birlikte grup bünyesindeki filolarda hizmet veren TEMSA marka araç sayısı 25’e çıkmış oldu.  TEMSA Safir otobüslerin işletme sürecinde sağladığı avantajlar benim yatırım tercihimde en önemli etkenlerden biri oldu. Maliyetlerin arttığı bir dönemde sizin giderlerinizi aşağıya çekebilecek yatırım araçlarına ihtiyacınız var. TEMSA Safir araçlar bu ihtiyaca cevap veriyor. Ayrıca TEMSA’nın satış sonrasındaki kaliteli hizmet süreci ve TEMSA yöneticilerinin, satış ekibinin bize gösterdikleri yakın ilgi ve destek te yeni yatırım kararında etkili oldu” dedi.

 

Turizm taşımacılığında Mersin Travel

10 adet 2+1 Safir araçların Mersin Travel bünyesinde hizmet vereceğine dikkat çeken Erdal Çetin, “Lider Adana ve Yeni Adana ile şehirlerarası alanda müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bölgemize, ülkemize katma değer sağlıyoruz. Mersin Travel şirketimiz ile turizm tarafında hizmet vereceğiz. Turizm tarafında da şehirlerarası konforunu yaşatmak için 2+1 koltuk düzenini tercih ettik. 2+1 tercihinde de TEMSA Safir her zaman öne çıkıyor. Önümüzdeki süreçte yeni otobüs yatırımları yapmaya devam edeceğim. Turizm tarafında geçen yıla göre artış var. 2018 ve daha sonraki yıllarda turizm de yine ülkemiz gözde ülkeler arasında yer alacak.  Bu inançla yatırım yapıyorum. Turizm taşımacılığı alanında Mersin Travel çok önemli bir marka haline gelecek. Bu hedef doğrultusunda planlamalarımızı yaptık” şeklinde konuştu.

 

Mersin Travel’in yolu açık olsun

TEMSA Satış Direktörü Murat Anıl ise, E.Ç Holding bünyesi altında hizmet vermeye başlayan Mersin Travel’in yolunun açık olmasını dileyerek, “Sayın Erdal Çetin hizmet sürecinde kaliteye büyük önem veriyor. Şehirlerarasında otobüsçünün çok önemli yatırım tercihi haline gelen 2+1 koltuk düzeni artık turizm taşımacılığında da tercih edilmeye başlandı. 2+1 TEMSA Safir otobüsleri ile Mersin Travel’in bu alanda fark yaratacağına inanıyoruz. Ayrıca Adana’da üretim yapan bir şirket olarak, Mersin bölgemize hizmet verecek bir firmaya araç teslim etmekten de mutluluk duyuyoruz. Yeni araçların hayırlı, uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini diler, E. Ç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdal Çetin’e de TEMSA Safir tercihlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Teslimat törenine E.Ç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Çetin, TEMSA Satış Direktörü Murat Anıl ve Bölge Satış Yöneticisi Fırat Bakır katıldı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."