• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

GELENEK DEĞİŞMEDİ SIMROLL STANDI ZİYARETÇİYLE DOLUP TAŞTI

1 Kasım 2017
GELENEK DEĞİŞMEDİ SIMROLL STANDI ZİYARETÇİYLE DOLUP TAŞTI

KOLTUK arkası ekran pazarının en güçlü oyuncularından birisi olan SIMROLL, fuar performansıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yer aldığı her fuarda ziyaretçileri standına çeken şirket, dünyanın en büyük otobüs ihtisas fuarı niteliğindeki Busworld’ün  müdavimi konumunda. Çünkü SIMROLL, Türkiye’nin yanı sıra uluslararası arenada da ciddi söz sahibi olma hedefinde. SIMROLL, bu yıl da Busworld’te zengin ürün gamını sergilediği bir stantla yer aldı. Yolculuğu eğlenceye dönüştüren mevcut 10 inç Android ekranlarının yanı sıra SIMROLL’ün bir de fuar sürprizi vardı. Şirket, ileri teknoloji yeni ekran modeliyle fuar ziyaretçilerinin huzuruna çıktı. Fuar süresince yine SIMROLL standı ziyaretçilerle dolup taştı. Yönetim Kurulu Başkanı Murat Aydın ve Genel Müdür Nazmi Kalkar’ın bizzat ev sahipliğini yaptığı standı, önemli otoriteler de ziyaret edip, teknik özellikler ve satış koşullarıyla ilgili yetkililerden bilgi aldı. ‘Bizim için çok verimli bir fuar oldu’ diyen Murat Aydın, önemli fuarlara katılma geleneklerini sürdüreceklerini söyledi.

Mercedes-Benz Türk Otobüs Pazarlama ve Satış Müdürü Alper Kurt, Kamu Satış Kısım Müdürü Yusuf Adıgüzel, Pazarlama’dan İdil Canlı, INOVA Yönetim Kurulu Başkanı Zülker Kavalcı ve MAPAR Bursa Genel Müdürü Tanju Nayır SIMROLL standında.

Kâmil Koç Genel Müdürü Cengiz Doğan ve Genel Müdür Yardımcısı Çağatay Kepek de; Murat Aydın ve Nazmi Kalkar’ın ev sahipliğini yaptığı SIMROLL standının konukları arasındaydı…

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."