• Dolar Alış / Satış: 4.027 / 4.035
  • Euro Alış / Satış: 4.984 / 4.993
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Gaziantep ulaşımı ‘POYRAZ’dan esecek

18 Ekim 2017
Gaziantep ulaşımı ‘POYRAZ’dan esecek

Otokar, Güneydoğu’nun marka kenti Gaziantep’e 18 adet Poyraz teslimatı gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi filosuna katılan yeni Poyrazlar, şehir merkezi ile ilçeler arasında hizmet verecek.

KOÇ Topluluğu’nun otomotivdeki dev markası Otokar, önemli otobüs teslimatlarına bir yenisini daha ekledi. Şirket, bu kapsamda son olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin sanayi ve gelişmişlik bakımından lideri olan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne 27+1 küçük otobüs segmentinde ilk yatırım maliyeti, düşük parça ve işletme giderleri ile adından söz ettiren 18 adet Poyraz teslimatı gerçekleştirdi.

Phentermine Online Scams Gastronomisi, müzeleri, şanlı tarihi ile ünlü Gaziantep’in artan yolcu kapasitesini karşılamak, şehir merkezi ile ilçeler arasındaki ulaşıma konfor ve hız katmak için kullanılacak Otokar Poyraz’ın teslimatı, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Raylı Sistemler Deposu’nda düzenlenen geniş katılımlı bir törenle gerçekleştirildi.

http://blog.aulddragon.com/2010/12/specialty-priests-for-non-human-gods-part-ix/?replytocom=23

 

Verimliliğe önem veriyoruz

Buy Phentermine 37.5 Usa

Buy Adipex In Kentucky Teslimat töreninde konuşan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin, Ulaşım Daire Başkanlığı bünyesindeki araç filolarında çeşitliliğe önem verdiklerini dile getirerek, “Aldığımız bu otobüsler, ulaşım açısından çok daha verimli, yolları daha iyi kullanma ve yolcu kapasitesini artırma adına önemli.

Buy Phentermine 30Mg

Ulaşım, en büyük yatırım hamlemiz. Araç filomuzun hem sayısal hem de çeşitliliğini çok önemsiyoruz.

http://africaontheblog.org/africans-read/amp/ Otobüslerin küçük olmasıyla verimlilik elde edeceğiz.

http://bluelineproducts.com/fat-burning-workout-new-yorka-new-york-austina-texas/ Filomuzdaki bu çeşitlilik sayesinde şehrimizdeki dar yollarda daha hızlı hareket edebileceğiz, böylece ulaşım ağımızı daha da kuvvetlendireceğiz” şeklinde konuştu.

Buy Adipex Online Malaysia  

Buy Phentermine K25 Online Beklentileri karşılayan bir otobüs

Phentermine K25 Buy Yolcu taşımacılığı için özel olarak geliştirilen 27+1 kapasiteli küçük otobüs Poyraz’ı bu yıl satışa sunduklarını belirten Otokar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı ise şöyle konuştu;

http://salmosca.com/portfolio/lee-konitz-sextet/feed/ “Otokar Poyraz, son yıllarda özellikle düşük işletme maliyetleri ve giderleri yönünde geliştirdiğimiz; sahip olduğu teknoloji ve donanımsal özelliklerle tüm beklentileri karşılayabilecek bir otobüs.

Phentermine Uk Online Şehiriçi kullanımdaki manevra kabiliyeti, performansı, yenilikçi tasarımı, gelişmiş teknik ve güvenlik özellikleriyle Poyraz, küçük ve orta boy segmentine yeni bir soluk getirecek.

Phentermine 80Mg Gaziantep ulaşımında Otokar’ın tercih edilmesinden büyük bir mutluluk duyduk. Yeni araçların hayırlı olmasını dileriz”.

http://marshallstrawberry.com/about_leah_marshall.html Teslimata Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Genel Sekreter Deniz Köken, Gaziantep Ulaşım A.Ş. (Gaziulaş) Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Cihan, Otokar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Otobüs Satış Grup Yöneticisi Murat Torun,  Bölge Satış Yöneticisi Umut Parti ve Otokar Bayi Atalay Otomotiv’den Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Atalay ve Ali Rıza Atalay katıldı.

 

http://africaontheblog.org/2011/07/

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."