• Dolar Alış / Satış: 5.314 / 5.324
  • Euro Alış / Satış: 6.039 / 6.05
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

GALİP ÖZTÜRK’E ‘HOŞGELDİN’ YEMEĞİ SEKTÖR BULUŞMASINA DÖNÜŞTÜ

3 Ekim 2018
GALİP ÖZTÜRK’E ‘HOŞGELDİN’ YEMEĞİ SEKTÖR BULUŞMASINA DÖNÜŞTÜ

Sektörün birleştirici gücü: MAPAR!

MAPAR Otomotiv, ‘yeniden yargılama’ yoluyla ülkesine dönen TOFED Onursal Başkanı Galip Öztürk onuruna, bir yemek verdi. Yemeğe, sivil kuruluşların temsilcileri ile sektör mensupları katıldı.

BİR sektörden ekmek yiyorsan, ona karşı sorumlusundur. Ya da öyle olman gerekiyor. Otobüsçünün güvenilir iş ortaklarının başında yer alan MAPAR Otomotiv, işte bunun en güzel örneklerini sergiliyor, sergilemeye de devam ediyor. MAPAR, TOFED ve IPRU’nun Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk için bir ‘Hoşgeldin’ yemeği düzenledi.

Florya’daki ünlü MEOS Restaurant’ta verilen akşam yemeğine, ilgi son derece yoğundu. Duayen Mehmet Özcan’ın da hazır bulunduğu yemek, aynı zamanda pek çok önemli konunun masaya yatırıldığı bir toplantıya dönüştü. Artan maliyetler konuşuldu, ikramların kısıtlanması, servislerin kaldırılması masaya yatırıldı. Hatta o ‘an’ itibariyle ser-vislerin kaldırılması konusunda konsensüs bile oluştu. Sıcak ve samimi bir atmosferde geçen geceyle ilgili gazetemize açıklama yapan MAPAR Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin, “Sektörün lider isimlerinden Galip Öztürk’ün yeniden ülkesine ve aramıza dönmesi, bizleri ziyadesiyle sevindirmiştir. Bir özlem vardı; biz de MAPAR olarak bunu bir buluşmayla giderelim istedik. Güzel ve verimli bir yemek oldu. Bizi büyüten ve bugünlere getiren sektörümüze karşı kendimizi sorumlu hissediyoruz. Bundan sonraki süreçte de her türlü sorumluluğu almaya hazırız” şeklinde konuştu.

Yalçın Şahin, günün anısına Galip Öztürk’e üzerinde ‘Allah Bize Yeter, O Ne Güzel Vekildir’ yazılı özel teberi hediye etti

 

 

 

 

 

Yalçın Şahin, Tanju Nayır ve Gökhan Çerioğlu’nun ev sahipliğini yaptığı yemeğe; Galip Öztürk, Mehmet Özcan, Birol Özcan, Mustafa Yıldırım,  Selami Tırış, Fatih Tamay, Tahsin Yücefer, Şenol Ayyıldız, Tamer Çınar, TOFED Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda sektör mensubu katıldı…

 

 

 

    

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN