• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

FRANSIZLAR TEMSA’YI ÇOK SEVDİ

6 Haziran 2017
FRANSIZLAR TEMSA’YI ÇOK SEVDİ

KALİTESİ ve mevcut potansiyeli ile müşteri ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretebilme başarısı TEMSA, ihracatta hedef büyüttüğü 2017’de, başta Amerika ve Avrupa gibi zorlu pazarlar olmak üzere; dış satışlarını her geçen gün artırıyor. Otobüsleriyle 65 ülkede boy gösteren TEMSA, Fransa yollarında da ülkemizin gururu olmayı sürdürüyor. TEMSA, 2017 yılının ilk 4 ayında Fransız taşımacılara 70 otobüs teslimatı  gerçekleştirdi.

 

Okul otobüsünde TEMSA farkı

Fransa Bölge Satış Müdürü Çağdaş Adıyeke, TEMSA otobüslerinin Fransız taşımacılarının yeni yatırımlarında öncelikli tercih olmaya devam ettiğini belirterek, “Bu sürece gelebilmek tabii ki kolay olmadı. Pazara yeni bir ürün sunmanızda en çok dikkat edeceğiniz unsur, ihtiyaçlara ne kadar iyi cevap verebildiği. Fransa’da müşteri odağında yaptığımız analiz ve inovatif çalışmalar sayesinde okul otobüsü pazarına yönelik ürettiğimiz otobüslerin hem sahip olduğu özelliklerle hem de talebin oluşma doğrultusunda fark yarattığını gördük. Ocak ayında Fransa pazarına 22 otobüs teslimatıyla hızlı giriş yaptık. Nisan sonu itibariyle 70 otobüse ulaştık” dedi.

 

İş ortaklarımıza kazanç sunuyoruz

TEMSA otobüslerinin, yakıt tasarrufu ve hesaplı bakım maliyetleriyle iş ortaklarının kazançlarına katkıda bulunduğuna dikkat çeken Çağdaş Adıyeke, “Fransız müşterilerimizin TEMSA tutkusu, araç kalitesinin yanı sıra işletme sürecinde sunduğu avantajlarla da ileri bir noktaya taşınıyor. Bizi pazarda güçlü kılan bu özelliklerimizi geliştirmeye ve müşterilerimizi dinlemeye devam edeceğiz. Diğer yandan 17 yıldır otobüs satışı gerçekleştirdiğimiz Fransa pazarında satışlarımızın sürdürülebilir olmasında, pazardaki marka bilinirliğimizin de olumlu etkisi oluyor. Bu yıl, 2016’da teslimatını yaptığımız 179 adetin üzerine çıkacağımızı öngörüyoruz” diye konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."