• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Fatih Tamay’a vefa yemeği sektörün zirvesine dönüştü

16 Mayıs 2017
Fatih Tamay’a vefa yemeği sektörün zirvesine dönüştü

Anadolu ISUZU’daki görevinde bile sektör adına ciddi sorumluluklar alan Fatih Tamay’a, bir vefa yemeği de TOFED’ten. Yemek; üreticisinden yan sanayicisine, sektör mensuplarından sivil kuruluşlara tüm paydaşların hazır bulunduğu bir platforma dönüştü…

OTOBÜSÇÜLÜK sektörünün, tarihinden gelen bir özelliği var; kendisi için emek verenleri, hele mücadele edenleri asla unutmaz, bağrına basar. Yerlisi, yabancısı da fark etmiyor. Bu yüzden Türkiye’deki görevinden ayrılan çok sayıda Mercedes-Benz Türk Direktörler Kurulu Başkanı, gösterilen dosluktan duygulanmış, buruk şekilde yeni görev yerlerine gitmişlerdir.

Sektör adına elini taşın altına koyan bu önemli isimlerden birisi de Fatih Tamay oldu. 37 yıl boyunca Anadolu ISUZU’daki göreviyle sektöre dokunan Fatih Tamay, her etkinliğe katılmış, Türkiye merkezli ilk uluslararası örgütü olan IPRU’nun başkanlığı gibi ağır bir sorumluluğu üstlenmiş bir isim…

Fatih Tamay, geçtiğimiz aylarda yaş haddinden dolayı Anadolu ISUZU’daki görevinden emekli oldu. Bu tarihten sonra sektörle olan bağını daha da güçlendiren Tamay, yolcu taşımacılarının yoğun ilgisine mazhar oluyor. Önceki hafta servis taşımacılarının güçlü sivil kuruluşu İSTAB, Fatih Tamay onuruna bir yemek düzenleyerek, dostluğa verdiği önemi ortaya koymuştu. Geçen hafta da Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED), Tamay için Boğaz’daki meşhur Arnavutköy Balıkçısı’nda muhteşem bir yemek organize etti. TOFED ve IPRU Kurucu Onursal Başkanı Galip Öztürk ve Duayen Mehmet Özcan’ın da hazır bulunduğu yemeğe; Mercedes-Benz Türk, TEMSA, Anadolu ISUZU, MAN, BRISA ve ZF’nin yanı sıra TOFED, TOF ve TTDER yöneticileri de katıldı.

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."