• Dolar Alış / Satış: 3.936 / 3.943
  • Euro Alış / Satış: 4.852 / 4.86
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Fatih Tamay’a gösterilen sevgiyi iyi okumalıyız…

16 Mayıs 2017
Fatih Tamay’a gösterilen sevgiyi iyi okumalıyız…

GEÇEN hafta Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) tarafından Anadolu ISUZU’dan yaş haddi nedeniyle emekliye ayrılan Fatih Tamay kardeşimiz için, çok anlamlı ve güzel bir yemek organizasyonu düzenlendi.

Boğazdaki Arnavutköy Balıkçısı’nda düzenlenen yemek, hakikaten çok güzel bir buluşmaya dönüştü. Üretici firmalardan temsilcilerimiz vardı, yan sanayicilerimiz vardı, federasyonlarımız vardı, görmeyi çokça arzu ettiğimiz duayenlerimiz ve dostlarımız vardı… Kısaca sektör oradaydı demek yanlış olmaz. Yemek, son derece sıcak bir hava’ da gerçekleşti.

Birlik ve beraberlik adına da atmosfer çok güzeldi. Öncelikle bu güzel yemeği düzenleyen TOFED yönetimine teşekkür etmek istiyorum. Tabii bir de buna vesile olan değerli dostumuz, IPRU’nun Genel Başkanı Fatih Tamay’a da şükranlarımı sunuyorum. Dostumuz diyorum; çünkü bunu fazlasıyla hak eden değerli bir şahsiyet. Sadece bugün değil; Anadolu ISUZU’daki görevi süresince de her zaman yolcu taşımacılarının yanında yer aldı, onları destekledi ve onlar için mücadele etti. Hal böyle olunca da, herkes onu bağrına basıyor, ona ‘sen kadar değerlisin’ diyor.

Fatih tamay kardeşim, yemekte de söyledi, bu sektöre daha uzun yıllar hizmet vermek istiyor. Ben de bundan gurur duyacağımızı ifade etmek istiyorum.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."