• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ERKAR’ın tercihi de OTOKAR ‘POYRAZ’

18 Nisan 2017
ERKAR’ın tercihi de OTOKAR ‘POYRAZ’

Otokar’ın yakıt tasarrufu ile öne çıkan yeni küçük otobüsü Poyraz, Zonguldak’ın önde gelen taşımacı firmalarından Erkar Turizm’in de tercihi oldu. Erkar; 2017 yatırımları çerçevesinde, filosunu 10 adet Otokar Poyraz ile takviye etti.

TÜRKİYE otomotivinin güçlü aktörü OTOKAR, yakıt tasarrufu ve ekonomi arayanlar için 2017’yılı başlarında ‘Poyraz’ otobüsünü piyasaya sürmüştü.

Bugüne kadar birçok firmanın tercihi olan OTOKAR Poyraz, son olarak Zonguldak Kilimli’de faaliyet gösteren, bölgenin en büyük personel taşıma firmalarından Erkar Turizm’in filosundaki yerini aldı.

Erkar Turizm, 2017 yatırım planları çerçevesinde, 10 Poyraz alımı gerçekleştirdi. Otobüsler, düzenlenen törenle firma yetkililerine teslim edildi.

Teslimatta konuşan Erkar Turizm Sahibi Erdinç Kargidan, yapılan yatırım ve tercihleriyle ilgili şunları söyledi: “Otokar, yıllardır tercih ettiğimiz, gerek kalite gerek servis gerekse de müşteri memnuniyeti anlamında sorunsuz çalıştığımız bir marka. Yeni çıkan ve kısa zamanda performansı ve sunduğu ekonomi ile dikkat çeken Poyraz’dan otobüslerinden 10 adet alarak filomuzu güçlendirdik. Bu konuda desteklerini esirgemeyen Otokara teşekkürlerimizi sunarız”.

 

Poyraz segmentinde fark yaratıyor…

Törende konuşan Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül de, Poyraz’ın kısa zamanda yakaladığı başarıdan memnun olduklarını belirterek, küçük otobüs segmentinde yeni bir dönemi başlattıklarını ifade etti.

Sektörden gelen talep üzerine geliştirilen Poyraz’ın 27+1 küçük otobüs segmentinde uygun ilk yatırım maliyeti, düşük parça ve işletme giderleri ile pazarı hareketlendireceğini belirten Basri Akgül, “Poyraz otobüsümüz, manevra kabiliyeti, performansı, yenilikçi tasarımı, gelişmiş teknik ve güvenlik özellikleriyle sınıfında öne çıkmaya devam ediyor.

Erkar Turizm’in de Otokar’ı tercih etmesinden büyük mutluluk duyduk. Yeni araçların hayırlı olmasını dileriz” dedi.

Teslimata; Erkar Turizm Sahibi Erdinç Kargidan, Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, İç Pazar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Otobüs Satış Grup Yöneticisi Murat Torun, Karadeniz Bölge Satış Yöneticisi Erol Mertan ve Otokar bayii Özerler 2 Otomotiv’den Zafer Yazıcı katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."