• Dolar Alış / Satış: 3.904 / 3.911
  • Euro Alış / Satış: 4.81 / 4.819
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

 ‘ENGELLİ’ aparatlı ilk Turkuaz Ankara’ya gitti

18 Nisan 2017
 ‘ENGELLİ’ aparatlı ilk Turkuaz Ankara’ya gitti

Anadolu ISUZU’nun küçük otobüs pazarındaki iddialı modeli Turkuaz, engelleri ortadan kaldıracak şekilde liftli olarak üretildi. İlk Liftli Turkuaz Ankara Nallıhan Kooperatifi’ne teslim edildi. Araç sahibi Halil Ünsal, yolculara engelsiz ulaşım sağlayacak olmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

KÜÇÜK otobüsün ihracat lideri Anadolu ISUZU, önemli bir satışa daha imzasını attı. Şirket, Türkiye’de ilk kez bir kooperatifte kullanılacak liftli (engelli aparatlı) otobüs teslimatını, Anadolu Isuzu Şekerpınar fabrikasında gerçekleştirdi.

Engelli erişimine uygun Turkuaz, Anadolu Isuzu Satış Direktörü Tunç Karabulut tarafından, Ankara Nallıhan Kooperatif üyesi Halil Ünsal’a teslim edildi.

Liftli Isuzu Turkuaz, sunduğu engelsiz ulaşım konsepti ile tüm engelli yolcular için kolay ve rahat ulaşım imkanı sağıyor.

Teslimatta konuşan Nallıhan Kooperatif üyesi Halil Ünsal, “Türkiye’nin küçük otobüs ihracat şampiyonu olan Anadolu Isuzu’nun liftli Turkuaz modelini; çevreci ve kaliteli olduğu, hem kullanıcısı hem de yolcuları için yüksek düzeyde konfor sağladığı ve düşük yakıt tüketimi olduğu için tercih ettim. Liftli Isuzu Turkuaz sayesinde Ankara Nallıhan halkına engelsiz ulaşım sağlayacak olmanın gurununu yaşıyorum” dedi.

Anadolu Isuzu Satış Direktörü Tunç Karabulut da, markalarını tercih ettiği için Nallıhan Kooperatifi üyesi Halil Ünsal’a teşekkür ederek, engelsiz Turkuaz’ın hayırlı uğurlu olmasını ve bol kazanç getirmesini temenni etti.

Anadolu Isuzu Satış Direktörü Tunç Karabulut ve Bölge Satış Sorumlusu Ferhat Sancaklı, aracın sembolik anahtarını kooperatif üyesi Halil Ünsal’a teslim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."