• Dolar Alış / Satış: 3.909 / 3.916
  • Euro Alış / Satış: 4.825 / 4.833
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Emniyet Terminali, aynı kararlılıkla ‘Unutmadık, unutturmayacağız’ dedi

17 Temmuz 2017
Emniyet Terminali, aynı kararlılıkla ‘Unutmadık, unutturmayacağız’ dedi

15 Temmuz hain darbe kalkışmasına karşı etkili ve kararlı bir duruş sergileyerek büyük takdir alan Uluslararası Emniyet Terminali, 1’inci yılında da astığı pankartlarla ‘ihaneti unutmadık’ mesajı verdi.

ÜLKEMİZİ karanlığa gömmeye çalışan hain güçlerin geçen yıl 15 Temmuz’da gerçekleştirdiği darbe girişiminin üzerinden bir yıl geçti. Türkiye halkı, darbeye karşı gösterdiği kararlı duruşunu, bu sene de eylemlerle, astıkları bayraklar ve pankartlarla ortaya koydu.

15 Temmuz darbesine daha ilk anlardan itibaren büyük tepki gösteren, ‘Demokrasi Nöbetleri’ne katılan, astıkları pankartlar ve gazetelere verdikleri ilanlarla darbeye kin kusan Laleli Uluslararası Emniyet Garajı esnaf ve yönetimi, bu yıl da benzer bir kararlılık örneği sergiledi. Garajın iriş çıkışlarına ‘UNUTMADIK, UNUTTURMAYACAĞIZ’ pankarları asan yönetim, terminali de Türk bayraklarıyla donattı. Konuyla ilgili gazetemize açıklama yapan yetkililer, “Ülkemizin geleceğine kast eden yerli ve uluslararası güçlere karşı dün olduğu gibi bundan böyle de kararlılıkla mücadele edeceğiz. 15 Temmuz’da onlara gerekli dersi verdik; yeni kalkışmalara karşı tepkimiz çok daha sert olacak. Bugüne kadar kimse bu ülkenin bileğini bükemedi, bundan böyle de bükemeyecek” şeklinde konuştu

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."