09:49:18
  • Dolar Alış / Satış: 4.033 / 4.041
  • Euro Alış / Satış: 4.967 / 4.976
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

Efe’nin sezon eğitimi yurt çapında sürüyor

16 Nisan 2018
Efe’nin sezon eğitimi yurt çapında sürüyor

KUSURSUZ hizmet parolasıyla yaz sezonuna hazırlanan sektörün kurumsal firmalarından Efe Tur, hizmet ordusunun tamamını periyodik eğitimlerden geçiriyor.

http://srmarchivists.org/resources/preservation/preservation-publications/ Yönetici kadrodan hostuna, yazıhane personelinden kaptanına kadar tüm çalışanlara verilen eğitimin geçen haftaki adresleri Ayvalık, İzmir ve Bursa oldu. Efe Tur’un eğitmenleri, bilet satış görevlilerine yaz sezonunda misafirlerini en iyi şekilde karşılamanın eğitimini verdi. “Değişim ve Gelişim Eğitim ile Başlar” sloganıyla yurt çapında süren eğitimlerde, ayrıca “yolcu ilişkileri” ve “fark yaratan hizmet” temaları işleniyor.

Eğitimlerin yaz sezonuna kadar hizmet verdikleri tüm illerde devam edeceğini belirten Efe Tur Eğitim Müdürü Alp Gümüşay, bu geleneğin önümüzdeki yıllarda da devam edeceğini söyledi.

Buy Phentermine Pills Online Cheap

   

Phentermine Order Online Reviews

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."
http://africaontheblog.org/can-we-all-live-together/?relatedposts=1 Buy Phentermine 30Mg Uk http://blog.aulddragon.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://blog.aulddragon.com/2010/12/nebelun/ http://newportmanners.com/wp-json/oembed/1.0/embed?url=https://newportmanners.com/faq/wedding-thank-you-note/ Buy Phentermine In Canada http://zbrushguides.com/readme.html