• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

EFE TUR’da ‘Her şeyin başı eğitim’

26 Aralık 2017
EFE TUR’da ‘Her şeyin başı eğitim’

SEKTÖRÜN güçlü ve kurumsal firması Efe Tur’un başarısında, eğitimin rolü çok büyük. Firma; tüm yazıhane ve otobüs personelini düzenlediği seminerlerle periyodik eğitimden geçiriyor. Efe’nin yeni eğitim seferberliği, “Değişim ve Gelişim,  Eğitim ile Başlar” sloganı ile başladı. Eğitimler, iletişim ve yolcu memnuniyeti odaklı, çalışanların “fark yaratma”, “becerilerinin geliştirilmesi’ temel hedefini taşıyor.

Alp Gümüşay tarafından verilen eğitimlerde; host, bilet satış görevlisi ve kaptanlara iletişim, beden dili, öfke ve stres kontrolü gibi kişisel gelişim konularının yanında güvenli sürüş, iş bilgisi gibi mesleki konularda da bilgiler paylaşılıyor. Sektöre kaynaklık eden eğitimler verdiklerini söyleyen Efe Tur Genel Müdürü Alper Birant; eğitimlerin sürekli olacağını, belirterek, “Hizmet kalitemizin en önemli parçası, hiç kuşkusuz kesintisiz eğitimlerimizdir. Bu programlarla çalışanlarımıza, Efetur markası ve kalitesini daha da güçlendirme gayreti içerisindeyiz” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."