• Dolar Alış / Satış: 3.928 / 3.935
  • Euro Alış / Satış: 4.822 / 4.831
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

EFE, kök salmaya devam ediyor

28 Haziran 2017
EFE, kök salmaya devam ediyor

Özemniyet’i bünyesine kattıktan sonra rotasını Karadeniz’e çeviren Efe Tur, bölgenin önemli merkezlerinden Akçakoca, Alaplı, Kdz. Ereğli ve Zonguldak’ı da hat zincirine ekledi. Ege açılımı çerçevesinde ise İstanbul kalkışlı Edremit, Ayvalık, Dikili ve Aliağa seferleri başlatıldı.

DOĞRU strateji, doğru planlama ve doğru yatırımlarla kısa sürede sektörün ilk 5’i arasına giren Efe Tur, yoğun geçmesi beklenen sezon öncesi önemli hat açılımları gerçekleştirdi. Karadeniz’in köklü firması Özemniyet’i bünyesine kattıktan sonra bölgenin önemli noktalarını kapsama alanına alan şirket, son olarak İstanbul kalkışlı Akçakoca, Alaplı, Ereğli ve Zonguldak seferleri başlattı. Efe Tur, geçen hafta Karadeniz’de açılış rüzgarları estirdi.

Efe kurmaylarının tam kadro hazır bulunduğu açılışlarla ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Kadir Alper Birant, “Efe Tur olarak; 2+1 otobüsler ve çağdaş hizmet anlayışımız ile yolcumuza konforlu ve güvenli yolculuklar sunmayı ilke edindik. Bunun sonucu olarak Karadeniz’de firmamıza olan güven ve talep artıyor. Biz de bu talepler doğrultusunda hat zincirimize yeni halkalar ekledik. Yolcu potansiyeli açısından bölgenin önemli merkezlerinden Akçokoca, Alaplı, Ereğli ve Zonguldak’a seferler başlattık. Bunun yanında artık Gebze ve İstanbul seferlerimize de start vermiş bulunmaktayız. İlk adımda 6 sefer ile başlıyoruz; talebe göre sefer sayılarımızı daha da artıracağız” dedi.

Ege bölgesinin artık önemli aktörlerinden birisi olduklarını ifade eden Alper Birant; Edremit, Ayvalık, Aliağa ve Denizli seferlerinin de başlatıldığını sözlerine ekledi.

Karadeniz’deki açılışa şu isimler katıdı: Efe Tur ortakları Levent Birant ve Halit Bıçak, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Kadir Alper Birant, Genel Koordinatör Cevdet Börek, Otogar Müdürü  Ömer Kahveci, Kocaeli Terminaller Müdürü Mehmet Durgun, İşletme Müdürü Ferhat Gör, Zonguldak İşletme Sahibi Ömer Özcan, Bölge Müdürü Yavuz Murat Uslu ve ilçelerin işletme sahipleri…

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."