• Dolar Alış / Satış: 3.961 / 3.968
  • Euro Alış / Satış: 4.885 / 4.894
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

EFE, Karadeniz’deki yükselişini sürdürüyor

6 Aralık 2017
EFE, Karadeniz’deki yükselişini sürdürüyor

2016 yılında Karabük, 2017’de Zonguldak… Planlama değişti; 2018’de hizmete girecek Kastamonu ve Sinop hatları da 2017’ye çekildi. Efe Tur, açtığı yeni hatlarla hizmetini Batı Karadeniz’in büyük kısmına taşımış oldu.

SEKTÖRÜN köklü firması Efe Tur, vizyon sahibi yöneticilerin elinde istikrarlı büyümesini sürdürüyor. 2015’te 53 yıllık Özemniyet firmasını bünyesine kattıktan sonra hedef büyüten firma, Batı Karadeniz’in neredeyse tamamını hizmet kapsamına aldı. 2016’da Karabük, 2017’de de Zonguldak seferlerini başlatan firma, gördüğü yoğun ilgi üzerine bölgedeki hat açılımlarını sürdürüyor.

2018 yılında Kastamonu ve Sinop’a sefer başlatmayı amaçlayan Efe, yeni planlama doğrultusunda açılışı 2017’e kaydırdı. Şirket, geçtiğimiz hafta görkemli törenlerle Karadeniz’deki yeni hizmet noktalarının açılışlarını yaptı. Özellikle Kastamonu açılışı, katılımı ile dikkati çekti. Törene; milletvekilleri, yerel yöneticiler, mülki amirler, sektör mensupları ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Törende hoşgeldin konuşması yapan Efe Tur Yönetim kurulu Üyesi Halit Bıçak, “Şekeroğlu Ailesi ile Kastamonulu yolcumuzu güzide firmamız Efe Tur’un kaliteli, güvenli ve konforlu hizmetiyle taşımanın gururunu yaşayacağız. Bu ilk seferemizde bizleri yalnız bırakmayıp, törene katılanları yürekten selamlıyor, teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Daha sonra kürsüye çıkan Efe Tur Yönetim kurulu Başkanı Leven Birant ise şunları söyledi:

Bugün firmamız adına gerçekten önemli bir gün. Yıllık toplam 6 milyon yolcu taşıyan, istihdam ettiği iki bin kişiyle hizmet veren Efe Tur; Batı Karadeniz’deki etaplarından en önemli kısmı olan Kastamonu ve Sinop bölgesinin başlangıcını bugün gerçekleştiriyor.

Başlattığımız bu hizmetle beraber yaklaşık 250 kişilik istihdam daha sağlayacak duruma geleceğiz. İstanbul, Ankara, Antalya ve İzmir bölgelerine günlük yaklaşık 15 servis ile başlayıp sezon itibarıyla da servislerimizi daha da artırmayı planlıyoruz. Hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Kastamonu Belediye Başkan Vekili Eşref Can da, bu yatırım dolayısıyla Efe Tur ve Şekeroğlu Ailesi’ne teşekkür ederek, “Efe Tur Ailesi, Hakan Şekeroğlu Ailesi ile birlikte daha da büyüyor.

Bu katılımı gerçekleştirmesinde büyük payı olan Hakan Şekeroğlu kardeşimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum.

Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin, kazasız belasız seferler nasip eylesin, helal rızıklar nasip eylesin. Hepinize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kastamonu Otogarı’nda düzenlenen açılışa; AK Parti Milletvekili Hakkı Köylü, Belediye Başkan Vekili Eşref Can, Efe Tur Yönetim Kurulu Başkanları Levent Birant ve Halit Bıçak, Genel Müdür Alper Birant Kastamonu İşletmecisi Hakan Şekeroğlu ile çok sayıda sektör mensubu ve vatandaş katıldı. Açılışın ardından katılımcılara etli pilav ikramı yapıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

Kategoriler

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

UYARI ; "gulegule.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Güle Güle Gazetesi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez."